وزیر ورزش و جوانان در متنی از پیام های دلگرم کننده رهبر انقلاب قدردانی کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در پاسخ به پیام های دلگرم کننده رهبر معظم انقلاب و با قدردانی از ایشان گفت: جامعه بزرگ ورزش و جوان ، جام جهانی را با خاطره خودباوری، غیرت، حمایت وصف ناپذیر مردم و تلاش بزرگ بهترین جوانان این کشور در مسابقاتی به یادماندنی به پایان رساند؛ پایانی که البته سرآغاز رویشی جدید برای موفقیت های آینده ورزش ایران عزیز است.
نگاه بلند و امیدبخش حضرتعالی به حضور ارزشمند و فرهنگی تیم ملی فوتبال ایران در عرصه معتبر و مهم جام جهانی با پیام های ارزشمندتان مانند همیشه موجب قوت قلب و دوچندان شدن انگیزه جوانان کشور برای حضوری مقتدرانه در جمع بهترین های فوتبال جهان شد.
اینجانب به عنوان خادم خانواده بزرگ ورزش و جوانان، مراتب قدردانی و تشکر وافر خود را به نمایندگی از اعضای تیم ملی، کادر فنی و مسئولان فدراسیون فوتبال و مدیران ورزش کشور نسبت به پیام های خاطره انگیز، موثر، امیدبخش و راهگشای رهبر فرزانه انقلاب تقدیم می دارم.
امیدواریم از دعای خیر و رهنمودهای دلسوزانه حضرتعالی در موفقیت و بالندگی ورزش کشور و پرورش فرزندان ایران اسلامی، عزیز و سربلند بیش از پیش بهره مند باشیم.