«دیگو مارادونا» اسطوره تیم ملی آرژانتین، هشت سال پس از آخرین تلاش خود در کسوت سرمربی آرژانتین که در نهایت با ناکامی در جام جهانی همراه شد؛ در اظهار نظری عجیب و غافلگیر کننده پیشنهاد داد تا هدایت تیم ملی کشورش را به طور رایگان به او بسپارند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از ایرنا، روزنامه «دنشنال» چاپ ابوظبی روز سه شنبه نوشت: مهاجم سال های دور بوکا جونیورز و ناپولی، در جام جهانی 2010 هدایت آلبی سلسته را بر عهده داشت؛ جایی که در مرحله یک چهارم با نتیجه 4 - صفر مغلوب تیم ملی آلمان شد. تاکتیک ها و انتخاب ترکیب مارادونا در آن سال ها مورد انتقاد زیادی قرار گرفت و بسیاری بر این اعتقاد بودند که او قادر نیست بهترین بازی را از استعدادهای آرژانتین بگیرد؛ استعدادهایی نظیر «لیونل مسی» که در جام جهانی آفریقای جنوبی نتوانست حتی یک گل به نام خود ثبت کند.
مارادونا که در ورزشگاه کازان شاهد باخت 4 - 3 تیم ملی کشورش مقابل فرانسه و حذف تیم محبوبش از گردونه رقابت های جام جهانی 2018 بود؛ در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا رویای نشستن دوباره روی نیمکت آرژانتین را دارد یا خیر؛ اظهار داشت: بله، و من این کار را مجانی انجام می دهم و در ازای آن هیچ چیزی نمی خواهم.
بازیکنی که در سال 1986 آخرین عنوان قهرمانی جام جهانی را برای آرژانتین به ارمغان آورد از جام جهانی 2010 به بعد، تنها هدایت دو تیم را بر عهده داشته است؛ الوصل و الفجیره امارات.
تجربیاتی که هر دو کوتاه بودند؛ مارادونا 13 ماه در الوصل و 12 ماه در الفجیره ماند و در نهایت با فرجام تلخی هر دو باشگاه را ترک کرد.
مهاجم افسانه ای آرژانتین در پایان تصریح کرد: مردم فکر می کنند من خوشحالم اما قلبم سنگین است؛ به معنای واقعی کلمه احساس خوبی ندارم، چرا که تمام آنچه با تلاش فراوان ساختیم را به راحتی ویران کردیم.