اکثر بازیکنان تیم ملی در جام جهانی در آستانه تغییر تیم باشگاهی خود هستند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از ایلنا، تیم ملی فوتبال کشورمان با انجام 3 بازی و حذف از مرحله گروهی جام جهانی با وجود اینکه نتیجه نگرفت، بازی‌های خوبی از خودش به نمایش گذاشت و همین موضوع باعث شده بازیکنان پیشنهادات مختلف و خوبی در پنجره تابستانی از سرتاسر دنیا دریافت کنند. پیشنهاداتی که خیلی از آنها در شرف انجام است و با وجود اینکه از جهتی می‌تواند باعث پیشرفت بازیکن شود، از جهتی دیگر به زیان تیم ملی خواهد بود و تغییرات زیاد در آستانه جام ملت‌ها می‌تواند کیفیت تیم ما را تحت‌الشعاع قرار دهد.

به بررسی بازیکنانی پرداخته‌ایم که پیشنهادات جدی دریافت کرده‌اند و احتمال جدایی‌شان می‌رود:

تبعات پسا ورلدکاپ پیش از جام ملت‌ها؛‌ سونامی تغییرات در تیم کی‌روش

علیرضا بیرانوند:

چند پیشنهاد از لیگ ترکیه دریافت کرده است که جدی‌ترین آن ریزه اسپور است. بیرانوند با پرسپولیس قرارداد دارد ولی اگر هوایی شود نگه داشتن او برای این باشگاه سختت خواهد بود.

مجید حسینی:

ترابوزان اسپور ترکیه مشتری پر و پا قرص این بازیکن است و توافقاتی هم میان طرفین حاصل شده است. هر چند گفته می‌شود مشکلی در بستن قرارداد با این باشگاه به وجود آمده است. به هر صورت حسینی جوان عزم رفتن دارد و حتی عدم بستن قرارداد با ترابوزان هم باعث منتفی شدن جدایی وی نخواهد شد.

رامین رضاییان:

مقصد وی هنوز مشخص نیست ولی چندی قبل با همبازیانش در اوستنده خداحافظی کرد و اعلام کرد فصل بعد در این تیم نخواهد ماند. پیشنهاداتی از ایران و اروپا برای رضاییان وجود دارد.

میلاد محمدی:

آیندهوون، سلتیک و گلاسکو رنجرز 3 مقصد احتمالی دفاع چپ خبرساز تیم ملی در جام جهانی هستند. مدافع احمد گروژنی به تمرینات تیمش برگشته است ولی احتمال جدایی وی هنوز به قوت خود باقی است.

امید ابراهیمی:

اخبار ضد و نقیضی در مورد وی منتشر شده است ولی در نهایت او تصمیم به جدایی از استقلال دارد و قصد دارد آخرین فرصت خودش برای لژیونر شدن را با توجه به شرایط سنی که دارد تجربه کند. الاهلی قطر همچنان جدی‌ترین مقصد اوست.

روزبه چشمی:

اخبار جدی در مورد جدایی او از استقلال وجود ندارد و خبرهایی که منتشر می‌شود در حد شنیده‌ها است ولی چشمی چندی قبل در پستی که در فضای مجازی منتشر کرده بود عنوان کرد ماندنش منوط به انجام تعهدات مدیران باشگاه است و همین موضوع می‌تواند راهی برای جدایی او باز کند.

تبعات پسا ورلدکاپ پیش از جام ملت‌ها؛‌ سونامی تغییرات در تیم کی‌روش

وحید امیری:

پیشنهادات برای وینگر پرسپولیس با عملکرد درخشانی که در تیم ملی داشت سرازیر شده است ولی سرخپوشان در تلاش هستند تا او را حداقل تا نیم فصل نگه دارند. الاهلی قطر هم یکی از مشتریان این بازیکن است.

مسعود شجاعی:

کاپیتان تیم ملی در جام جهانی تنها یک بازی برای ایران انجام داد که مقابل مراکش بود. شجاعی که کم کم در حال پا به سن گذاشتن است پیشنهاداتی از یونان، هند و حتی ایران دارد و باید دید تصمیمش برای آینده چه خواهد بود.

اشکان دژاگه:

بعد از مدت‌ها بدون تیم ماندن سال گذشته به ناتینگهام فارست پیوست ولی در این تیم هم توفیقی نداشت تا اینکه باشگاه او را در فهرست مازاد قرار دهد و حالا مجدداً با چالش انتخاب تیم مواجه است. صحبت‌هایی از آمدن او به لیگ ایران هم مطرح شده است.

سردار آزمون:

اخبار موثقی در مورد این بازیکن شنیده نمی‌شود ولی ظاهراً قصد ندارد در روبین کازان بماند و ساز جدایی کوک کرده است، اوضاع در تیم هم تا حدی علیه او است و ظاهراً باید شاهد جدایی او باشیم.

سعید عزت‌اللهی:

باید طبق قراردادش به روستوف برگردد و دیگر عضو آمکار نیست ولی با توجه به شرایط سخت روستوف و اینکه با توجه به پستی که دارد احتمالا در ترکیب اصلی بازی به او نمی‌رسد، به سایر پیشنهاداتش فکر می‌کند.

علیرضا جهانبش:

آقای گلی در لیگ هلند سکوی پرتاب جهانبخش شده و او حالا از باشگاه‌های خوب و معتبری پیشنهاد دارد که مهم‌ترین و جدی‌ترین آن لسترسیتی انگلیس است و قهرمان چند سال قبل لیگ جزیره قصد دارد مهاجم کشورمان را جانشین محرز جدا شده قرار دهد.

تبعات پسا ورلدکاپ پیش از جام ملت‌ها؛‌ سونامی تغییرات در تیم کی‌روش

سامان قدوس:

پیشنهاداتی از لالیگا دریافت کرده است و فرصت خوبی برای جدایی از اوسترشوندس در اختیار او قرار گرفته است که بعید از آن را رد کند.