پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

علیرضا جهانبخش گزینه احتمالی تیم تاتنهام در صورت شکست در مذاکرات با مالکوم

 

علیرضا جهانبخش

روزنامه سان انگلیس هافبک تیم ملی ایران و عضو باشگاه آلکمار را بهترین گزینه برای جانشینی مالکوم در صورت شکست مذاکرات با این ستاره برزیلی عنوان کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به نقل از روزنامه سان انگلیس، تاتنهام در یک قدمی امضای قرارداد با مالکوم، ستاره برزیلی بوردو است. با وجود این توجه زیاد از سوی باشگاه لندنی، ولی هنوز آن‌ها یک پیشنهاد رسمی برای این هافبک ۲۱ ساله عرضه نکردند. البته این را نیز باید درنظر گرفت که باشگاه‌های بزرگ اروپایی دیگر به دنبال مالکوم هستند و تاتنهام باید جانشینی برای او نیز داشته باشد.علیرضا جهانبخش ، ستاره تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. وینگر ۲۴ ساله می‌تواند جانشین مناسبی در صورت شکست مذاکرات با مالکوم، ستاره برزیلی باشد. ما باید فقط به فصل گذشته نگاه کنیم تا عملکرد خوب جهانبخش را ببینیم. او در لیگ برتر هلند موفق شد به همراه آلکمار ۲۲ گل و ۱۴ پاس گل در ۳۹ بازی بدهد.

این غریزه گلزنی علیرضا جهانبخش جلوی دروازه رقبا چیزی عالی برای تاتنهام است تا بخشی از فشار‌ها را در خط حمله از دوش هری کین بردارد. علاوه بر این وینگر ایرانی توانایی بازی در هر دو گوش را دارد و این همان صفاتی است که مالکوم دارد و به همین خاطر تاتنهام به دنبال او است. عملکرد جهانبخش در جام جهانی ثابت کرد که او در بازی‌های بزرگ می‌تواند بیشتر از این‌ها خوب عمل کند. این چیزی است که پوچتینو، سرمربی تاتنهام باید به آن فکر کند تا در صورت شکست مذاکرات در جذب مالکوم وینگر ایرانی را جایگزینش کند.