سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: در دیدار برابر سپاهان اصفهان فقط 17 بازیکن داریم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از ایرنا خداداد عزیزی عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم های سپاهان اصفهان و سپیدرود رشت اظهار داشت: میلاد شیخ سلیمانی محروم است و یعقوب کریمی را نیز به دلیل سرماخوردگی دراختیار نداریم و فقط با 17 بازیکن رو در روی سپاهان قرار می گیریم.
وی افزود: سه بازیکن می توانیم جذب کنیم که به طور حتم، به یک مدافع و یک مهاجم خوب نیاز داریم اما سقف قرارداد ما 500 میلیون تومان است و با این رقم نمی توانیم ستاره جذب کنیم؛ ضمن اینکه برای یک مدافع خارجی اقدام کردیم اما او بیش از یک میلیارد تومان پول می خواست.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت به بازی برابر سپاهان اشاره و بیان کرد: همانند بازی با سایپا، دیدار سختی داریم چون این تیم از بازیکنان خوبی تشکیل شده و همچنین کادر فنی بسیار قدرتمندی دارد.
عزیزی اضافه کرد: البته در طول هفته تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته ایم اما با این وجود از نظر بدنی هنوز بازیکنان ما مشکل دارند ولی به دلیل میزبانی و داشتن تماشاگران پرشور، امیدوارم که بتوانیم برابر سپاهان به برتری برسیم و برای انجام یک بازی زیبا به مصاف این تیم می رویم.
وی با اشاره به مشکلات مالی تیم سپیدرود گفت: بازیکنان فصل قبل طلب خود را دریافت کردند اما هنوز هیچ پرداختی برای فصل جاری انجام نشده که این امر مشکل ساز است و امیدوارم که به زودی 15 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم پرداخت شود.
وی ادامه داد: متاسفانه هنوز حاشیه هایی داریم و اگر تیم شارژ مالی نشود، دچار مشکل خواهیم شد و امیدوارم که مسئولان باشگاه به زودی مبلغی را به تیم تزریق کنند.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت افزود: تیم خوبی را دراختیار داریم و هدف ما این است که در میانه جدول رده بندی قرار بگیریم و دغدغه سقوط نداشته باشیم که امیدواریم در پایان فصل به این هدف خود برسیم.
عزیزی در مورد شایعه وجود بازیکنان جوان سفارشی در تیم سپیدرود گفت: بازیکنان سفارشی درتیم من جایی ندارند و تا زمانی که من سرمربی هستم هیچ بازیکن سفارشی به تیم اضافه نخواهد شد و بازیکنان زیر 23 سال را از بازیکنان این شهر انتخاب می کنم .
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و سپاهان اصفهان از ساعت 20 و 45 دقیقه جمعه شب در هفته دوم از رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند.
7285/2007