دیدار تیم‌های استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با نتیجه تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل ازخبرگزاری تسنیم از اصفهان ، در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور 2 تیم ذوب‌آهن اصفهان و استقلال تهران در حساس‌ترین دیدار هفته از ساعت 20:45 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند.

ذوبی‌ها در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر با شکست نساجی مازندران لیگ برتر را با قدرت آغاز کردند در حالی پای به این دیدار گذاشتند که در هفته جاری با انتقال مرتضی تبریزی مهاجم تاثیرگذار خود یکی از نقل و انتقلات پر سر و صدای این فصل را به نام خود ثبت کردند.

تیم استقلال نیز که در هفته نخست مقابل پیکان نتیجه بهتر از تساوی بدون گل را کسب نکرده در این دیدار با انگیزه فراوان وارد زمین مسابقه شد و برای کسب نخستین 3 امتیاز فصل حملات خود را آغار کرد.

تیم فوتبال ذوب‌آهن در این دیدار با ترکیب رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، حمید بوحمدان، محمدرضا حسینی، قاسم حدادی‌فر، محسن مسلمان، هرناندز، رضا حبیب‌زاده، مهران درخشان‌مهر و میلاد فخرالدینی پای به زمین مسابقه گذاشت.

شاگردان شفر نیز در این دیدار با ترکیب اولیه سیدمهدی رحمتی، فرشاد محمدی‌مهر، میلاد زکی‌پور، آرمین سهرابیان، پژمان منتظری، علی کریمی، محمد دانشگر، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، وریا غفوری و روح‌الله باقری این دیدار را آغاز کردند.

هر 2 تیم این دیدار را با احتیاط آغاز کردند و تا دقیقه 5 دیدار حملات نصف و نیمه‌ای را روی دروازه یکیدیگر آغاز کردند.

در دقیقه 8 دیدار استقلالی‌ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که وریا غفوری این ضربه را به مدافعان ذوب‌آهن زد تا نخستین حمله استقلالی‌ها به هدر رود.

در دقیقه 14 این دیدار استقلالی‌ها روی یک ضربه سانتر از سمت چپ میدان صاحب یک موقعیت خطرناک شدند که سانتر آرمین سهرابیان را روح اله باقری به سمت دروازه ذوبی‌ها زد که این ضربه را رشید مظاهری با یک واکنش بسیار زیبا دفع کرد.

در دقیقه 18 این دیدار وحید محمدزاده مدافع تیم ذوب‌آهن با کارت زرد بیژن حیدری داور این دیدار جریمه شد.

در دقیقه 22 این دیدار محمدرضا حسینی هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن صاحب یک ضربه از پشت محمطه جریمه شد که ضربه این بازیکن را سید مهدی رحمتی، کاپیتان تیم استقلال با واکنش زیبا راهی کرنر کرد.

در دقیقه 23 و در ادامه حملات دامنه دار ذوبی‌ها سانتر هافبک ذوبی‌ها با ضربه سر هرناندز همراه بود که این ضربه مهدی رحمتی با واکنش زیبای دیگر به کرنر فرستاد.

در ضربه کرنر و در دقیقه 24 این دیدار فشار حملات ذوبی‌ها نتیجه داد و رضا حبیب‌زاده روی یک سانتر از سمت چپ دروازه استقلال با ضربه سر توپ را وارد دروازه رحمتی کرد، قبل از ضربه سر حبیب‌زاده وریا غفوری ضربه را به سر حبیب‌زاده وارد کرد که باعث مصدومیت شدید وی شد و این بازیکن به بیمارستان انتقال یافت.

در ادامه استقلالی‌ها به دنبال جبران گل خورده خود شدند و حملات همه جانبه خود را روی دروازه ذوبی‌ها آغاز کردند که در دقیقه 44 روی اشتباه هرناندز مهاجم ذوبی‌ها و توپ به روح اله باقری رسید و این بازیکن با پاسی در عمق غفوری را صاحب توپ کرد، در ادامه غفوری با ضربه دقیق دروازه مظاهری را باز کرد تا این دیدار به تساوی رسد.

پس از این گل ذوبی‌ها در اوقات تلف شده نیمه نخست صاحب یک ضربه کرنر شدند که هرناندز اشتباه خود را جبران کرد و با یک ضربه محکم دروازه رحمتی را برای بار دوم باز کرد تا شاگردان نمازی با پیروزی به رختکن روند.

نیمه دوم این در حالی آغاز شد که استقلالی‌ها برای زدن گل خورده خود بازی را هجومی آغاز کردند و حملاتی را روی دروزاه مظاهری ایجاد کردند.

در دقیقه 49 محمدرضا حسینی مهاجم ذوبی‌ها با یک ضربه سر دروازه رحمتی را مورد هدف خود قرار داد که این ضربه را رحمتی به کرنر فرستاد.

در ادامه وریا غفوری درون محوطه استقلال صاحب توپ شد که این بازیکن با پشت سر گداشتن مدافعان ذوب‌آهن و جا ماندن رشید مظاهری گل دوم خود و استقلال را در دقیقه 56 به ثمر رساند.

در ادامه نیمه دوم این دیدار دو تیم بازی پایایی را از خود نشان دادند و حملات نصف و نیمه‌ای را روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند که حاصلی در پی نداشت.

در دقیقه 73 استقلالی‌ها روی یک ضد حمله بر روی دروازه ذوبی‌ها صاحب یک موقیعت شدند که آرمین سهرابیان این ضربه را با اختلاف جزئی به بیرون فرستاد.

در دقیقه 74 این دیدار وحید محمدزاده با کارت زرد دوم داور مسابقه جریمه شد و از زمین مسابقه اخراج شد.

پس از اخراج محمدزاده ذوبی‌ها بازی کنترل شده‌ای را در دستور کار خود قرار دادند و از حملات همه جانبه استقلال جلوگیری کردند و همچنین حملات نصف و نیمه‌ای را نیز روی دروازه رحمتی ایجاد کردند که حاصلی در پی نداشت.

در دقیقه 90 این دیدار محمد دانشگر هافبک تیم استقلال تهران با دریافت کارت زرد دم از زمین مسابقه اخراج شد تا هر 2 تیم 10 نفره این دیدار را به پایان رسانند.

در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی 2 بر 2 به پایان رسید تا جذابترین دیدار هفته با تساوی به پایان رسد.