به نظر می‌رسد تیاگو آلکانترا مشتاق بازگشت به اسپانیا باشد، در حالی که میرالم پیانیچ مدت‌‍‌هاست توسط تیم‌های شاغل در لالیگا هدفگذاری شده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 در حالیکه شایعات مذاکرات بین لوکا مودریچ و اینترمیلان به گوش می‌رسید، طبق گزارش رسانه‌های انگلیسی متئو کواچیچ امشب در تست‌های پزشکی باشگاه چلسی حاضر می‌شود و به صورت رسمی رئال را ترک می‌کند. باشگاه رئال مادرید هم در این بین میرالم پیانیچ و تیاگو آلکانترا را زیر نظر دارد تا پیش از شروع مسابقات فصل جدید جانشین بازیکن کروات را معرفی کند.

تیاگو: بازگشت تابستان به اسپانیا

یولن لوپتگی به همراه تیم ملی اسپانیا با تیاگو آلکانترا همکاری داشته و بازیکن 27 ساله پرورش یافته در آکادمی باشگاه بارسلونا با وجود اینکه تا سال 2021 با بایرن مونیخ قرارداد دارد، به بازگشت تابستانی و حضور دوباره در اسپانیا می‌اندیشد. کارل هینز رومنیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ روز گذشته اعلام کرد درصورتی که بازیکن بخواهد باوارایی‌ها را ترک کند آنها مانع از جدایی آنها نمی‌شود:" در حال حاضر ما نگاه می‌کنیم که کدام بازیکنان می‌خواهند تیم را ترک کنند. ما در یک پست 9 بازیکن در اختیار داریم."

باشگاه بایرن مونیخ با وجود انتقال تابستانی فصل گذشته خامس رودریگز رابطه موفقی با رئال مادرید داشته و پیش بینی می‌شود با ورود دو تیم در مذاکرات، رقم 60 میلیون یورو برای خرید تیاگو هزینه می‌شود.

گزینه‌های جانشینی کواچیچ در رئال مشخص شدند

رئال مادرید: مشتری قدیمی پیانیچ

میرالم پیانیچ که از سال 2008 تا 2011 در تیم لیون حضور داشت مدنظر باشگاه رئال مادرید قرار گرفته بود و رئال مادرید می‌داند کمتر از 80 میلیون یورو او نمی‌تواند از یوونتوس جدا شود. بازیکن طراح بیانکونری در هفته‌های گذشته مدنظر چلسی و بارسلونا قرار گرفته بود و تصمیم گرفت همچنان با قهرمان سری آ ادامه بدهد.