ورزشکاران ایران در پنجمین روز از بازی‌های آسیایی 2018 در چندین رشته ورزشی رقابت خواهند کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  ایسنا، پنجمین روز از بازی‌های آسیایی 2018 فردا برگزار می شود و نمایندگان ایران در چندین رشته ورزشی شنا، تکواندو، ووشو، قایقرانی، اسکواش، بدمینتون، شمشیربازی، ژیمناستیک، پنجاک سیلات، تیروکمان، فوتبال، کبدی، سنگنوردی، دوچرخه سواری و والیبال ساحلی به رقابت خواهند پرداخت.

** برنامه بازی های پنجمین روز از بازی های آسیایی ۲۰۱۸:

شنا

100 متر آزاد: بنیامین قره حسنلو و سینا غلامپور

50 متر پروانه: مهدی انصاری

شروع مسابقات از ساعت ۶:۳۰

تکواندو

وزن ۶۰-: امیر محمد بخشی

وزن ۴۹: ناهید کیانی

شروع مسابقات از ساعت ۶:۳۰

ووشو

فینال مسابقات

شروع از ساعت ۷:۳۰

قایقرانی

فینال رویینگ تک نفره مردان: سید مجتبی شجاعی

فینال رویینگ تک نفره زنان : مهسا جاور

فینال رویینگ دونفره مردان: محسن شادی و عاقل حبیبیان

فینال رویینگ دونفره زنان: مریم کرمی و پریسا احمدی

فینال رویینگ چهارنفره زنان: مریم امیدی پارسا، نازنین رحمانی، مهسا جاور و مریم کرمی

ساعت ۶:۳۰

ساعت ۶:۴۰

ساعت ۶:۵۰

ساعت ۷:۵۵

ساعت ۸:۵۵

اسکواش

انفرادی زنان و مردان: علیرضا شاملی، سجاد زارعیان، فرشته اقتداری، غزال شرف پور و حدیث فرزاد

شروع مسابقات از ساعت ۷:۰۰

بدمینتون

انفرادی: ثریا آقایی

ساعت ۹:۳۰

شمشیربازی

سابر تیمی مردان

ساعت ۸:۳۰

ژیمناستیک

فینال خرک حلقه: سعیدرضا کیخا

ساعت ۱۴:۳۰

پنجاک سیلات

اوزان 50 - 55 کیلوگرم

اوزان 60 - 60 کیلوگرم

شروع مسابقات از ساعت ۶:۳۰

تیروکمان

انفرادی ریکرو زنان: زهرا نعمتی

انفرادی ریکرو مردان: صادق اشرفی و امیر پیرعلی

ساعت ۶:۰۰

ساعت ۷:۱۰

فوتبال

ایران - کره

ساعت ۱۵:۳۰

کبدی

نیمه نهایی مردان

نیمه نهایی زنان

ساعت ۱۲:۰۰و ۱۲:۵۰

ساعت ۱۴:۰۰ و ۱۵:۰۰

سنگنوردی

مقدماتی ماده سرعت: رضا علیپور، مهدی علیپور، احسان اسرار، کبری لکزایی‌فر، اعظم کرمی و حدیث نظری

بخش سرعت مقدماتی کمباین: خسروهاشم‌زاده و الناز رکابی

فینال ماده سرعت

ساعت ۶:۳۰

ساعت ۶:۳۰

ساعت ۱۵:۳۰

دوچرخه سواری

استقامت جاده مردان: مهدی سهرابی، آرمین گودرزی، میرصمد پورسیدی و سعید صفرزاده

ساعت ۷:۳۰

والیبال ساحلی

ایران (رئوفی و میرزاعلی) - ویتنام

ساعت ۱۱:۰۰

انتهای پیام