فرمانده کل سپاه گفت: همانند دوران باشکوه دفاع مقدس که ملت ایران توانست مقابل دنیا ایستادگی کند، امروز نیز این ملت با شور و بصیرت انقلابی برای پیشبرد انقلاب و دفع توطئه‌های دشمنان در صحنه هستند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  گروه ایلنا، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور که در دانشکده ادبیات و علوم انسانی رازی استان کرمانشاه برگزار شد، شرایط امروز کشور را پیچیده و حساس و دغدغه بسیاری از دوستداران انقلاب و نظام توصیف و تصریح کرد: در این وضعیت، همه به دنبال راه‌حل برای عبور از این شرایط که به اعتقاد بنده یک آزمون الهی است ،هستند.

سرلشکر جعفری با تاکید بر پای کار بودن مردم بر اصول و آرمان های انقلاب اسلامی، اظهار داشت: هر چند ممکن است افرادی توانایی ادامه راه را نداشته باشند، اما برغم توطئه‌های دشمن، قاطبه مردم به راه امام راحل(ره) که معرف اسلام حقیقی است، ایمان داشته، پای کار انقلاب و نظام ایستاده، به این راه و مسیر نورانی ایمان راسخ دارند و آن را طی چهل سال گذشته بارها به اثبات رسانده‌اند.

وی افزود: همانند دوران باشکوه دفاع مقدس که ملت ایران توانست مقابل دنیا ایستادگی کند، امروز نیز این ملت با شور و بصیرت انقلابی برای پیشبرد انقلاب و دفع توطئه‌های دشمنان در صحنه هستند.

فرمانده کل سپاه در ادامه با اشاره به برنامه‌ها و تهدیدات دشمن علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران، افزود: دشمنان تلاش می‌کنند با ایجاد جو ناامیدی در میان مردم، انقلاب را به حاشیه بکشند؛ زیرا براساس تجربه گذشته باور دارند که با جنگ و حمله نظامی نمی‌توان کاری از پیش برد.

وی فتنه ۸۸ را فتنه‌ای بزرگ و خطرناک توصیف و خاطرنشان کرد: این فتنه و توطئه دشمنان با بیداری مردم و خلق حماسه ۹دی خاموش شد.

سرلشکر جعفری در پایان شرایط پیچیده و حساس امروز را برآیند چندین مؤلفه عمده و اساسی دانست و اظهار کرد: دشمنی دشمنان خارجی که همواره در تلاش برای توقف پیشرفت انقلاب اسلامی هستند؛ شیطنت برخی مخالفان داخلی که نشئت گرفته از تفاوت نگاه آنها با دیدگاه انقلابی و مبتنی بر اسلام ناب محمدی (ص)است و نیز غربت و مهجوریت مدیریت انقلابی و جهادی در کشور، از مهمترین مولفه‌هایی است که از آنها می توان به عنوان تهدید و نقاط ضعف نام برد.