پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرپرست تیم فوتبال الدحیل قطر در آستانه بازی مقابل پرسپولیس گفت: کولرهای ورزشگاه هوا را خنک می‌کنند و تماشاگران می‌توانند در شرایطی ایده‌آل از تیم محبوب‌شان حمایت کنند.

 

الدحیل - پرسپولیس؛ در ورزشگاه مجهز به کولر + تصاویر

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، اسماعیل احمد، سرپرست تیم فوتبال الدحیل قطر در آستانه دیدار روز سه شنبه با پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: هیچ بازی آسانی در لیگ قهرمانان خصوصاً در این مرحله وجود نخواهد داشت. پرسپولیس را به‌خوبی می‌شناسیم و می‌دانیم که ایرانی‌ها انگیزه زیادی برای این مرحله دارند، با وجود این، به توان خودمان و بازیکنان‌مان ایمان داریم، می‌دانیم بازیکنان خوبی در اختیار داریم و باید با این ستاره‌ها به حضور در نیمه‌نهایی فکر کنیم.

وی اظهار داشت: می‌خواهیم بهترین نتیجه را کسب و در بازی رفت کار صعود را تمام کنیم، چون این مسابقه خانگی اهمیت زیادی دارد. از همه هواداران‌مان برای حضور در ورزشگاه خلیفه دعوت می‌کنم. فوتبال‌دوستان قطری در این‌گونه رویدادهای بین‌المللی همیشه نمایندگان فوتبال قطر را یاری کرده‌اند، این‌بار هم منتظر آنها هستیم. شرایط جوی ورزشگاه هم بسیار ایده‌آل است. کولرها دمای ورزشگاه را به درجه ایده‌آل می‌رساند و هواداران از این ناحیه مشکلی نخواهند داشت به همین منظور انتظار داریم استقبال خوبی از این بازی صورت بگیرد.

انتهای پیام/*