سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اولویت اول ما شهر آورد است و بعد از آن به دیدار با السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا فکر می کنیم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از ایرنا، «برانکو ایوانکویچ » سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در اولین جلسه تمرین سرخپوشان پس از پیروزی مقابل سپیدرود رشت در خصوص رویارویی با استقلال در شهر آورد پنجم مهر ماه گفت: بازی با استقلال همیشه خاص بوده است و اهمیت زیادی دارد؛ نه تنها من بلکه همه بازیکنان از حساسیت شهر آورد باخبر هستند و می دانند همه نگاه ها به این جدال خواهد بود.
وی درباره اینکه استقلال شرایط خوبی در جدول رده بندی ندارد، اظهار داشت: زمانی که تازه به ایران آمده بودم پرسپولیس برای بقا و استقلال برای قهرمانی می‌جنگید اما ما در آن بازی با گل علی علیپور برنده شدیم. در این بازی فقط بازیکنان نتیجه را مشخص می کنند.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که شاید بسیاری پیش از این که به شهرآورد فکر کنند نگران بازی با السد قطر هستند، تصریح کرد: پرسپولیس 2 بازی دارد، 2 بازی حساس که از نظر من مهم ترین بازی های 10 سال اخیر پرسپولیس محسوب می شوند، اولویت اول ما شهر آورد است و بعد از آن به السد قطر فکر می کنیم.
برانکو گفت: فشردگی بازی‌های لیگ روی کیفیت شهرآورد تاثیر نمی‌گذارد، وقتی بحث شهرآورد می‌شود همه انگیزه دارند. الان همه بازیکنان سالم هستند و کسی گله ندارد.
سرمربی سرخپوشان گفت: خیلی خوشحال هستم از اینکه توانستیم یک برد با ارزش و صد البته مهم را به دست بیاوریم که برای ما ارزش زیادی داشت.
وی ادامه داد: همیشه و بعد از اینکه یک تیم می تواند در بازی حساسی همچون دیدار پرسپولیس و الدحیل قطر در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا به برتری برسد، اولین بازی می تواند بحران ساز شود اما خوشبختانه این اتفاق برای تیم ما رخ نداد.

** بازیکنان مزد زحمات خود برابر سپیدرود را گرفتند
برانکو با تمجید از عملکرد بازیکنانش در بازی مقابل سپیدرود رشت گفت: شاگردان من خیلی خوب بازی کردند و توانستند یک بار دیگر توانایی های فنی خود را نشان دهند و از این بابت خیلی خرسندم؛ آنها مزد زحماتشان را با برتری و رسیدن به سه امتیاز کامل گرفتند.
سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: اینکه 90 دقیقه با ریتم یکسان و هماهنگ بازی می کنید و قدرت جسمانی و فیزیکی بازیکنان تغییر نمی کند، اهمیت فوق العاده زیادی دارد و نشان می دهد پرسپولیس یکی از بهترین تیم ها از تمامی فاکتورهای فوتبالی است.
وی در پاسخ به اینکه از «آدام همتی» انتقادات زیادی می شد اما گل حساسی را به ثمر رساند، گفت: او با گلی که به ثمر رساند پاسخ انتقادات را داد و ثابت کرد فوتبالیست با کیفیتی است. من بار دیگر به همتی تبریک می گویم و تاکید دوباره ای دارم بر این نکته که حضور در پرسپولیس و قرار گرفتن در ترکیب این تیم کار ساده ای نیست.
تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.
بازیکنان ابتدا در سالن بدنسازی وزنه زدند و سپس بازیکنانی که روز گذشته مقابل سپیدرود بازی کرده بودند، امروز دقایقی دور زمین نرم‌دوی کردند و سپس تنیس‌فوتبال بازی کردند. دروازه‌بانان پرسپولیس زیرنظر مربی اختصاصی خود تمرینات سنگینی انجام دادند.
حسین ماهینی که به دلیل مصدومیت در دیدار مقابل سپیدرود به میدان نرفته بود، در تمرین گروهی حاضر شد و پا به پای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. محسن ربیع‌خواه پس از بهبودی، امروز در تمرینات گروهی حاضر شد و همراه با سایر بازیکنان کار با توپ انجام داد.
ورزشی **ع.ک**م.ت**9129