شاهین ایزدیار شناگر طلایی کشورمان در بازی‌های پاراآسیایی 2018 اندونزی گفت: دوست دارم به خاطر پرسپولیس صاحب 6 مدال طلا شوم نه 7 مدال!

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم از اندونزی، شاهین ایزدیار بعد از ثبت پنجمین مدال طلا در پنجمین مسابقه شنا گفت: مسابقه بسیار سختی بود. 50 متر، کمتر از 30 ثانیه طول می‌کشد و همه ورزشکاران حاضر در آن ممکن است بتوانند صاحب قهرمانی شوند که این موضوع، کار را برای صاحبان رکورد نیز سخت می‌کند.

وی در مورد اینکه چرا نتوانست در این ماده، بار دیگر رکوردشکنی کند، عنوان کرد: بله، متاسفانه موفق به این کار نشدم زیرا هنوز بیماری سرماخوردگی مرا آزار می‌دهد و قدرت و سرعتم را پایین آورده است اما با این حال، خدا را شکر می‌کنم که توانستم 5 مدال طلا به دست بیاورم. این بهترین اتفاق ممکن بود که با وجود بیماری و رقبای سختی که داشتم، به این هدف رسیدم.

ایزدیار در خصوص رقابت فردا در روز پنجمین مسابقات شنای پاراآسیایی در ماده 400 متر آزاد، اظهار داشت: در این رقابت، بهترین رکورد ممکن متعلق به شناگر قزاقستانی است اما من تلاشم را می‌کنم که بتوانم او را شکست دهم. این را هم بگویم که چون دو روز پشت سر هم دو ماده سخت را باید پشت سر بگذارم، شاید انرژی‌ام را برای هر دو شنا ذخیره کنم. به هر حال طلای فردا برای من 50 - 50 است.

این شناگر طلایی کشورمان در نهایت به شوخی به تعداد مدال‌های طلایش اشاره کرد و گفت: خودم هم دوست دارم به خاطر پرسپولیس صاحب 6 مدال طلا شوم نه 7 مدال!