پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه هنوز 90 دقیقه تا بازی برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است، گفت: حضور 100 هزار تماشاگر پرسپولیس، ورزشگاه آزادی را برای تیم فوتبال السد به جهنم تبدیل خواهد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین «ناصر محمد خانی » روز یکشنبه در گفتگو با ایرنا با بیان این نکته که بازیکنان پرسپولیس نباید از حالا خود را در فینال لیگ قهرمانان آسیا ببینند، گفت: هنوز 90 دقیقه تا بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است و پرسپولیسی ها نباید تصور کنند کار برایشان تمام شده است و فینالیست شده اند.
مهاجم پرسپولیس در دهه 60، افزود: غرور برای یک تیم فوتبال بدترین آفت است و اگر خدای ناکرده پرسپولیسی ها بخواهند مغرورانه در اول آبان ماه پا به زمین مسابقه بگذارند، افسوس بزرگی خورده و کارشان تمام است.
محمدخانی خاطر نشان ساخت: پرسپولیس در بازی رفت نمایش شکوهمندی را در دوحه مقابل السد به اجرا گذاشت و پیروزی یک بر صفر پاداش بزرگ این خوب بازی کردن بود که حاصل شد. برانکو و شاگردانش برای دقیقه دقیقه بازی برنامه داشتند و اجازه خودنمایی به حریف ندادند.
پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که فکر می کند در ورزشگاه آزادی چه نتیجه ای رقم بخورد، گفت: شرایط روحی روانی پرسپولیس نسبت به حریف بهتر است و این یک مزیت بزرگ برای این تیم محسوب می شود، اما همان طور که گفتم نباید حریف را دست کم گرفت. السد چیزی برای از دست دادن ندارد و می آید تا خودش را برای جبران شکست دور رفت، به آب و آتش بزند. با این تفاسیر فکر می کنم پرسپولیس برنده از زمین خارج شود.
محمد خانی گفت: تماشاگران پرسپولیس در این بازی نقش تاثیر گذار و مهمی دارند. فوتبال با هوادار لذت بخش است و اگر این عزیزان نباشند دیگر فوتبال هیجان و محبوب نیست. هواداران پرسپولیس بهترین هواداران دنیا هستند و در تمام سختی و دشواری ها حامی و پشتیبان تیم شان بوده اند. به طور حتم حضور 100 هزار تماشاچی ورزشگاه را برای السد به جهنم تبدیل خواهد کرد.
او تاکید کرد: در خواست من از هواداران خونگرم و دوست داشتنی پرسپولیس این است مثل همیشه ورزشگاه را به رنگ قرمز دربیاورند تا بازیکنان پرسپولیس انگیزه شان چند برابر شود.
محمدخانی درباره شکست 8 بر صفر السد مقابل الریان قطر، گفت: این تیم اصلی السد نبود و برخی بازیکنان ذخیره و درجه پایین‌تر السد بازی می‌کردند.
السد اول آبان ماه در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میهمان پرسپولیس خواهد بود.
دیدار رفت در دوحه با یک گل به سود پرسپولیس به پایان رسید.
ورزشی **م.ت**1584