مربی اسبق تیم ملی کرواسی، برانکو ایوانکوویچ را برترین مربی تاریخ فوتبال ایران دانست و گفت: در کرواسی هم همه متتظر قهرمانی برانکو با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هستند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین آندره پانادیچ روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، در رابطه با فینالیست شدن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تمام فوتبال دوستان از وضعیت این تیم مطلع هستند و می دانند بسته شدن پنجره نقل و انتقالات چه آسیب بزرگی به پرسپولیس وارد کرده است.
وی ادامه داد: با وجود تمام مشکلات مطرح شده، بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس دست به کار بزرگی زدند و توانستند برای نخستین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.
مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بی تردید کادر فنی و بازیکنان کار بزرگی را رقم زدند و به نظر من بهترین نتیجه تاریخ ایران را کسب کردند.
وی اضافه کرد: در سه سال اخیر تیم برانکو در لیگ ایران دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی کسب کرده و توانسته در لیگ قهرمانان آسیا یک بار به نیمه نهایی صعود کند و امسال هم به فینال راه یابد. اگر این نتایج را کنار هم قرار دهیم متوجه خواهیم شد برانکو بهترین مربی تاریخ فوتبال ایران است.
مربی پیشین تیم ملی کرواسی خاطرنشان کرد: این موفقیت برانکو در کرواسی هم با واکنش های مثبتی روبه‌ رو شده و همه منتظر هستند تا قهرمانی پرسپولیس با برانکو را در آسیا شاهد باشند.
پانادیچ اضافه کرد: حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا شاید در گذشته یک رویا بود اما در حال حاضر تبدیل به واقعیت شده است.
پانادیچ در رابطه با شانس قهرمانی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: به این تیم خیلی خوشبینم زیرا برانکو و شاگردانش نشان دادند که توانایی زیادی دارند و می توانند بهترین اتفاق ها را در بازی فینال برابر کاشیما آنتلرز رقم بزنند.
ورزشی**ع.ک**9118**