سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: مسئله میان سعید آذری و رشید مظاهری حل شده و مدیرعامل باشگاه از این بازیکن حمایت کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین مجید حاج‌رسولی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، درباره وضعیت مصدومان تیم فوتبال ذوب‌آهن برای دیدار این تیم در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال برابر پارس جنوبی جم اظهار داشت: عارف غلامی چند روزی است که با تیم تمرین می‌کند و آسیب‌دیدگی ندارد.

وی افزود: مسعود ابراهیم‌زاده هنوز مصدوم بوده و دست این بازیکن در گچ است، اما تمرین‌های هوازی و انفرادی انجام می‌دهد. ابراهیم‌زاده به دیدار برابر پارس جنوبی نمی‌رسد، اما غلامی می‌تواند با نظر کادر فنی در این بازی به میدان برود. البته علاوه بر ابراهیم‌زاده، هادی محمدی نیز در این دیدار محروم است.

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره شرایط تمرینات این تیم پس از حضور منصوریان در رأس کادر فنی خاطرنشان کرد: پس از حضور منصوریان وضعیت بهبود یافته و بازیکنان شرایط روحی بهتری پیدا کرده‌اند. به طور معمول تغییرات در کادر فنی ابتدا بر شرایط روحی بازیکنان تأثیر می‌گذارد.

وی درباره مشکلات پیش آمده میان سعید آذری و رشید مظاهری و شایعه جدایی مظاهری از ذوب‌آهن، تصریح کرد: مسئله میان آذری و مظاهری حل شده و مدیرعامل باشگاه از این بازیکن حمایت کرده است. مظاهری از ابتدا در ذوب‌آهن بوده و پس از جام جهانی نیز چندین فرصت برای جدایی از تیم داشت اما در نهایت تصمیم گرفت در ذوب‌آهن بماند.

حاج رسولیها بیان کرد: در نیم‌فصل نیز همه چیز بستگی به توافق با باشگاه دارد. دوست داریم رشید را در ذوب‌آهن داشته باشیم اما امیدوارم هر چه صلاح است رخ دهد.