ستاره تیم ملی یمن پیش از دیدار با ایران اعلام کرد که بازی سختی را مقابل شاگردان کی روش خواهند داشت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی کشورمان فردا(دوشنبه) در اولین دیدار در جام ملت های آسیا 2019 ساعت 19:30 به مصاف تیم ملی یمن می رود.

ستاره یمنی پیش از این دیدار در مصاحبه با روزنامه البیان امارات گفت: نسل کنونی بسیار خوش شانس هستند که برای اولین بار در تاریخ تیم ملی یمن فرصت بازی در جام ملت های آسیا را دارند. این درحالی است که کشور در شرایط سختی قرار دارد و لیگ یمن از 4 سال گذشته تعطیل شده است. خیلی خوب می دانیم که کار آسانی را در این رقابت ها نداریم. مخصوصا بازی اول ما مقابل ایران با توجه به تفاوت هایی که میان ما و آنها وجود دارد سخت است. تیم ملی ایران یکی از قدرت های فوتبال آسیاست و در جام جهانی 2018 روسیه حضور داشته است اما ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و آمادگی های ما مثبت بود.

وی افزود: من 12 سال است که برای تیم ملی یمن بازی می کنم و با وجود اینکه 31 سال دارم و از سن خیلی پایین برای تیم ملی یمن بازی کردم تمام تلاشم را در این تورنمنت می کنم تا یمن با نامی خوب از این رقابت ها برود. به نظرم من در این مسابقات تیم ملی ژاپن کاندیدای اول برای قهرمانی است. ژاپن بازیکنان خوبی دارد و در جام جهانی 2018 روسیه عملکرد درخشانی داشت. از میان تیم های عربی به نظرم سوریه بهترین تیم است.

انتهای پیام/