کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ملی شروع بسیار خوبی در جام ملت‌های آسیا داشت اما برای ادامه این روند کارلوس کی‌روش باید از مصاحبه‌های حاشیه‌ساز دوری و آرامش تیم ملی را حفظ کند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین محمود کلهر روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار کرد: تیم ملی در دیدار مقابل یمن به غیر از 10 دقیقه نخست عملکرد بسیار خوبی داشت و شروع مقتدرانه‌ای در این مسابقات داشت.
وی تصریح کرد: بهترین تصمیم کی‌روش در دیدار دیشب استفاده از پتانسیل هجومی تیم بود و این موضوع کمک کرد تا بازی نخست را قدرتمندانه پشت سر بگذاریم.
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: کی‌روش در این سال‌ها اسکلت تیم ملی را به خوبی حفظ کرده و این موضوع باعث شده تمام تیم‌های آسیایی از ایران هراس داشته باشند.
وی تصریح کرد: در مرحله مقدماتی همه تیم‌ها مقابل ایران بسته بازی خواهند کرد. یکی از بهترین راه‌کارها برای موفقیت در چنین مسابقاتی استفاده از قدرت شوت‌زنی بازیکنان است.
کلهر اظهار داشت: در بازی مقابل یمن قدرت شوت‌زنی بازیکنان کمک زیادی به تیم ملی کرد. همچنین باید به عملکرد بسیار خوب رامین رضاییان اشاره کنم که نقش زیادی در موفقیت تیم ملی داشت.
وی افزود: در کنار رضاییان، مهدی ترابی نشان داد توانمندی‌های بسیار زیادی دارد و می‌توانیم در آینده شاهد حضور بیشتر او در ترکیب تیم ملی باشیم.
کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم کی‌روش در تمام مسابقات پیش‌رو از ترکیب هجومی بهره ببرد. هنوز برای مشخص شدن عیار واقعی تیم ملی زود است و باید منتظر دیدار با حریفان قدرتمندتری باشیم.
وی در خصوص شانس قهرمانی تیم ملی در جام ملت های آسیا تصریح کرد: بی شک ما شانس نخست قهرمانی در آسیا هستیم و این بار تمام هواداران هم توقع قهرمانی دارند.
کلهر در خصوص صحبت های کی‌روش علیه برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در پایان دیدار مقابل یمن، گفت: متاسفانه کی‌روش اشتباه بزرگی کرد. تیم ملی در شرایط فعلی به آرامش نیاز دارد و تعجب می کنم از او به عنوان یک مربی حرفه‌ای که چرا در این شرایط تیم خودش را وارد حاشیه می‌کند.
وی تاکید کرد: فدراسیون فوتبال اگر به موفقیت تیم ملی علاقه دارد باید در رفتارهای کی‌روش دخالت کند و خیلی سریع تذکرات لازم را به او بدهد. احساس می‌کنم کی‌روش مشاوران بدی در کنار خود دارد و این افراد اطلاعات غلطی به او می‌دهند.
تیم ملی فوتبال ایران دیشب در نخستین دیدار خود در جام ملت‌های آسیا با نتیجه پنج بر صفر یمن را از پیش رو برداشت. ایران در گروه چهارم مسابقات با تیم‌های یمن، عراق و ویتنام همگروه است.
ورزشی **9118**2024