رئیس شورای شهر تهران گفت: در صورتی که بررسی مواد لایحه برنامه سوم توسعه شهر تهران در دو نوبت صبح و عصر جلسه امروز به پایان برسد این مصوبه را برای تایید به فرمانداری ارسال خواهیم کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش مثلث آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم ، محسن هاشمی رفسنجانی پیش از یکصد و شانزدهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اعلام کرد: در جلسه امروز نیز مانند سه جلسه گذشته ادامه بررسی مواد لایحه برنامه پنج ساله سوم توسعه شهر تهران در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: در سه جلسه گذشته شورای شهر تهران 56 ماده از لایحه برنامه سوم توسعه شهر تهران در دو فصل نظام مدیریت و خدمات کارآمد در حکمروایی شهری و شهر زیست‌پذیر مورد بررسی قرار گرفته است.

هاشمی ادامه داد: امروز نیز مابقی مواد لایحه برنامه 5 ساله توسعه سوم شهری مورد بررسی قرار می‌گیرد که تلاش می‌کنیم در دو نوبت صبح و عصر لایحه را بررسی و تصویب کنیم. برنامه سومتوسعه شهر تهران از فرودین 98 آغاز و تا سال 1402 به مدت پنج سال ادامه خواهد داشت.

رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: در صورتی که بررسی مواد لایحه برنامه سوم توسعه شهر تهران امروز به پایان برسد این مصوبه را برای تایید به فرمانداری و در نهایت پس از تصویب به شهرداری تهران ابلاغ خواهیم کرد.

هاشمی همچنین درباره بررسی لایحه بودجه 98 نیز گفت: در این زمینه با شهرداری صحبت کردیم و پس از اتمام بررسی لایحه برنامه سوم توسعه شهر تهران، بررسی لایحه بودجه 98 در دستور کار قرار خواهد گرفت.