مثلث آنلاین: رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان گفت: یک فرد کلاهبردار با سوء استفاده از تصاویر یک زن در سایت همسریابی، برای وی مزاحمت ایجاد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرهنگ فیروز سرخوش نهاد روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: یک زن مطلقه با توصیه دوستش، برای ازدواج در سایت همسریابی نامنویسی می کند.
وی اضافه کرد: این زن 35 ساله اقدام به ثبت تمامی اطلاعات هویتی و الصاق چند عکس در پروفایل در یکی از سایت های همسریابی کرده بود.
رییس پلیس فتا همدان بیان کرد: یک فرد کلاهبردار اقدام به ذخیره این تصاویر و ایجاد تغییر در عکس ها با بهره گیری از نرم افزار فتوشاپ کرده بود.
سرهنگ سرخوش نهاد اظهار داشت: این فرد تصاویر نامتعارف این زن را برای وی ارسال کرده و درخواست روابط ناسالم می کند.
وی ادامه داد: فرد کلاهبردار تهدید می کند در صورت بی توجهی این زن به درخواست او، تصاویر وی را در فضای مجازی منتشر می کند.
رییس پلیس فتا همدان ادامه داد: پس از تشکیل این پرونده در پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی همدان، تلاش ها برای دستگیری متهم آغاز شد.
سرهنگ سرخوش نهاد گفت: شبکه های مجازی در کنار مزایا و مزیت ها، در صورت بی توجهی به ملاحظات امنیتی می تواند به تهدید جدی برای کابران تبدیل شود.
وی افزود: به هیچ عنوان کاربران عکس های خصوصی را در فضای مجازی پُر مخاطف منتشر نکنند و به محتواهایی که در پرفایل قرار می دهند توجه داشته باشند.
 

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .