رئیس پلیس مشهد گفت: 2عامل دستبرد به وسایل خودروهای سواری با تیراندازی پلیس زمین گیر شدند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرهنگ اکبر آقابیگی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: در پی گزارش سرقت‌های سریالی وسایل و قطعات خودروهای سواری در محدوده خیابان‌های 7تیر،جلال ،سید رضی و مهران مشهد به فوریت‌های پلیسی 110 طرح ویژه‌ای در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مشهد افزود: تیم‌های تجسس کلانتری سجاد در این عملیات گسترده با سرنخ‌هایی که در دست داشتند 2 سارق شب رو با خودروی پراید سرقتی در محدوده بلوار معلم و در حال پرسه زنی را شناسایی و برای دستگیری آنان وارد عمل شدند.

وی افزود: سارقان بدون توجه به دستور ایست پلیس با سرعت زیاد متواری شدند و ماموران کلانتری سجاد پس از طی مسافتی، این خودرو را با تیراندازی در قاسم آباد مشهد متوقف کردند. در این عملیات یکی از متهمان دستگیر و همدست 34 ساله او که به صرب گلوله زخمی شده بود بلافاصله به مرکز درمانی انتقال و تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی قرار گرفت.

رئیس پلیس مشهد با اشاره به این مطلب که در بازرسی از متهمان مبالغی وجه نقد، 2 عدد باطری کامیون و دیگر وسایل سرقتی کشف شده گفت: تحقیقات از این 2 سارق سابقه‌دار که از 4 سال قبل با هم دوست شده‌اند برای کشف دیگر سرقت‌های انجام شده توسط آنها ادامه دارد.

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .