تربت حیدریه - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ثبت نام بیش از 1000 مجموعه استارتاپی در کشور خبر داد و گفت: این مجموعه ها پس از تکمیل فرایند ثبت نام می توانند از مزایایی آن بهره مند شوند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد جواد آذری جهرمی صبح دوشنبه در حاشیه بازدید ار مرکز رشد تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگاران با تاکید بر سیاست دولت، مبنی بر حمایت از حوزه استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان اظهار کرد: آینده اقتصاد ایران با استفاده از این گروه‌های توانمند ساخته می شود.

وی از ثبت نام بیش از هزار مجموعه استارتاپی در کشور خبر داد و بیان کرد: دولت برای حمایت از مجموعه استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با اجرایی شدن و تکمیل فرآیند ثبت نام و پس از صدور کارت عضویت این شرکت ها می توانند از مزایایی همچون بیمه، تسهیلات و معافیت مالیاتی بهره مند شوند.

وی به توسعه شبکه اینترنتی روستاها اشاره و اظهار کرد: طرح پایلوت توسعه شبکه های اینترنتی روستایی آماده و جزییات آن به‌زودی اعلام می شود.

گفتنی است؛ وزیر ارتباطات صبح دوشنبه پس از حضور در گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه از مرکز رشد این شهرستان بازدید و در پنجمین نشست شورای اداری حضور یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .