حوادث رکنا: تهران بزرگ- رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه از دستگیری سارقی که از رانندگان شهرستانی به شیوه بی هوشی سرقت می کرد، خبر داد و گفت: تاکنون 2 تن از رانندگان شناسایی شده اند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرهنگ "سید امین موسوی پور" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر بیان داشت: پایان هفته گذشته فردی 35 ساله ساکن یکی از استان های همجوار تهران به کلانتری 169 مشیریه مراجعه و اعلام کرد: راننده یک دستگاه خودروی سواری می¬باشد و مسافری را از استان اصفهان به شهر تهران آورده که هدف سرقت قرار گرفته است.

این مقام انتظامی بیان داشت: مال باخته در خصوص جزئیات شکایت خود گفت: پس از پیاده کردن مسافر در ترمینال جنوب، تصمیم گرفتم که به نزد یکی از بستگانم که در محله سه راه افسریه ساکن است، بروم. در ترمینال جنوب مسافر دیگری را به قصد سه راه افسریه سوار بر خودروام کردم که مدعی بود کمی جلوتر پیاده می شود و پول خوبی نیز می دهد.

شاکی اظهار داشت: پس از طی مسافتی و گفت و گو مسافر به من نوشیدنی تعارف کرد من هم که مسافت طولانی ای طی کرده ام و مقداری هم تشنه بودم، نوشیدنی وی را پذیرفتم و پس از خوردن نوشیدنی، دیگر چیزی نفهمیدم و فقط یادم است ساعات پایانی شب بود که خوابم برد. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم که متهم مرا پشت شمشادها در اطراف جاده امام رضا رها کرد و ماشین ام را به سرقت کرده است.

سرهنگ موسوی پور با اشاره به اینکه شاکی پس از به هوش آمدن متوجه ماجرا شده بود و پرسان پرسان به کلانتری مراجعه کرده بود، افزود: تیم عملیات کلانتری برای شناسایی متهم وارد عمل شدند و شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی گفت: هنگام تحقیقات پلیسی، راننده دیگری نیز به کلانتری مراجعه و در اظهارات مشابهی اعلام کرد: راننده خودروی سواری می¬باشد و مسافری را از شهر آمل به تهران آورده است که در سه راه افسریه تهران، مسافر به وی نوشیدنی تعارف می¬کند و پس از به هوش آمدن متوجه می¬ شود که مسافر خودرو اش را سرقت و وی را در کنار خیابانی رها کرده است.

وی افزود: شناسایی و دستگیری متهم به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت تا اینکه در گشت زنی های هدفمند ماموران گشت انتظامی کلانتری متهم را در حالی که با خودروی راننده آملی در حال تردد بوده شناسایی و پس ازمدتی تعقیب و گریز موفق شدند وی را دستگیر کنند.

کلانتر محله مشیریه گفت: پس از انتقال متهم به کلانتری در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم تحت تعقیب پایگاه سوم پلیس آگاهی است.

وی تصریح کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی و گرفتن دستور قضائی متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس آگاهی قرار خواهد گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .