عضو کمیسیون صنایع با بیان اینکه دلالان بازار خودرو را در دست گرفته‌اند،گفت: متأسفانه دلالان به این حوزه ورود کرده‌اند و به صورت لحظه‌ای قیمت خودرو را تغییر می‌دهند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، ضمن انتقاد از وضعیت بازار خودرو، گفت: در ماه‌های اخیر شاهد وضعیت نگران‌کننده‌ و نابسامانی و در بازار خودرو هستیم که این شرایط باید اصلاح شود.
 

,ی یکی از دلایل افزایش قیمت خودرو را واسطه‌گری و دلالی در این بازار دانست و اظهار داشت: نظارت دولت بر بازار خودرو ضعیف است و به همین دلیل دلالان به راحتی در این حوزه جولان می‌دهند و با اقدامات خود بازار خودرو را ملتهب و موجب نارضایتی مردم می‌شوند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه ، حضور دلالان یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش قیمت خودرو است، ادامه داد: دولت باید بحث نظارت بر بازار خودرو را افزایش دهد تا دست دلالان از این بازار کوتاه شده و بازار به ثبات برسد.

منصوری با تاکید بر اینکه دلالان بازار خودرو را در دست گرفته‌اند، اظهار داشت: متأسفانه دلالان به این حوزه ورود کرده‌اند و به صورت لحظه‌ای قیمت خودرو را تغییر می‌دهند.

نماینده مردم ساوه در مجلس تصریح کرد: این دلالان در سایت‌ها و فضای‌مجازی نیز فعالیت دارند و قیمت‌ها را جا‌به‌جا می‌کنند که باعث برهم زدن ثبات اقتصادی می‌شود بنابراین ضروری است تا دولت بر بازار نظارت و جلوی سوء استفاده دلالان را بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .