مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان اظهار داشت: در سال جاری سه شناور مسافری در جزیره قشم ساخته و به کشورهای خارجی صادر شده است

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، اله مراد عفیفی‌پور در جمع خبرنگاران از افتتاح یک فروند شناور مسافری ساخت کشور خبر داد و گفت: امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی یک فروند شناور مسافری با ظرفیت 158 مسافر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه در سال جاری سه شناور مسافری در جزیره قشم ساخته و به کشورهای خارجی صادر شده است گفت: در استان هرمزگان توان ساخت شناورهای مسافری در هر سایزی وجود دارد.

مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با تاکید بر اینکه در استان هرمزگان 30 کارگاه فعال برای ساخت انواع شناور وجود دارد گفت: درحال حاضر از 30 کارگاه شناورسازی، 3 کارگاه توان ساخت شناور مسافری در سایز بزرگ را دارند.

عفیفی‌پور با یبان اینکه شناوری که امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی در قشم به افتتاح می‌رسد طی 16 ماه ساخته شده است و از این پس توان ساخت انواع شناور مسافری در کشورمان را داریم و نیازی به خرید شناور در این تایپ از خارج کشور نیست.

وی ادامه داد: در سال جاری صادرات شناور مسافری به قطر هم داشتیم. همچنین امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی در چابهار 15 دستگاه ترانس تینر تحویل می‌شود که ارزش این ماشین آلات 21 میلیون یورو بوده است و برای 320 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده است.

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .