رهبر کره شمالی در مراسم یادبود پدربزرگش به خواب رفت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «کیم جونگ‌اون»، رهبر کره شمالی، در مراسم یادبود «کیم ایل-سونگ»، اولین رهبر این کشور و پدربزرگش، به خواب رفت. این خبر را روزنامه‌های میرور و دیلی‌استار گزارش دادند. این روزنامه‌ها گزارش کردند که وی در این مراسم برای مدتی چرت زده و سرش پایین افتاده است.

در گزارش این روزنامه‌ها آمده است که رهبر کره شمالی هنگام حضور در این مراسم برای مدتی چشمانش را به‌طوری مشکوک بسته و سرش روی شانه افتاده و بعد از خواب پریده است.

به گزارش دیلی میرر، وی در این مراسم دیرتر از بقیه دست زدن را آغاز کرده و این کار را آرام‌تر از همیشه انجام داده است، امری که نوعی هنجارشکنی در این کشور به حساب می‌آید.

این در حالی است که به گزارش روزنامه میرور و به نقل از منابع اطلاعاتی در کره جنوبی، «هیون یونگ-چول»، وزیر دفاع پیشین و همچنین «کیم یونگ-جیم»، معاون رهبر کره شمالی، به‌خاطر به خواب رفتن در مراسم رسمی اعدام شده‌اند.

برخی گزارش‌ها نیز حاکی از آن است که دلیل اصلی اعدام معاون رهبر کره شمالی پیشنهاد تغییر در سیاسـت‌گذاری‌های نظام بوده که به زعم مقام‌های حاکمیت، کشور را زیر سؤال می‌برده است.

این در حالی است که برخی از تحلیل‌گران نیز درباره صحت و سقم این گزارش شک داشته و آن را «دروغین» می‌نامند.

چگونه پیش از معامله ، اعتبار مالی طرف مقابل را بسنجیم؟
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .