پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

رابرت دنیرو یکی از سرشناس ترین ستاره های هالیوود است. ستاره ای ایتالیایی تبار که اغلب بینندگان حرفه ای فیلم او را به خاطر حضور در شاهکارهای مارتین اسکورسیزی و البته قسمت دوم فیلم پدرخوانده در نقش جوانی مارلون براندو می شناسند. اما شاید بسیاری از افراد مطلع نباشند که رابرت دنیرو یک رستوران دار حرفه ای و موفق است.

رستوران داری به سبک ستاره سرشناس هالیوود / ورود  دونالد ترامپ به رستورانهای رابرت دنیرو ممنوع است؟!

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، رابرت دنیرو یکی از موفق ترین ستاره های هالیوودی است اما قرار نیست در این مطلب از موفقیت های رابرت دنیرو در هالیوود صحبت کنیم، بلکه قرار است بگوییم دنیرو یک رستوران دار موفق و پولساز نیز محسوب می شود.

رابرت دنیرو رستوران داری را با همکاری یک آشپز ژاپنی مشهور به نوبوه آغاز کرد. آن دو در سال 1994 نخستین رستوران خود را در نیویورک افتتاح کردند. حضور دنیرو در رستوران برای عموم مردم بسیار جذاب بود و باعث شد تعداد زیادی از افراد به رستوران دنیرو مراجعه کنند و کار و بار این دو تا حدی رونق گرفت که به سرعت شعبه های مختلفی از رستوران خود را افتتاح کردند.

رستوران داری به سبک ستاره سرشناس هالیوود / ورود  دونالد ترامپ به رستورانهای رابرت دنیرو ممنوع است؟!

شاید برایتان جالب باشد بدانید که کار و بار این رستوران تا حدی پر رونق است که در اغلب اوقات اگر در هر یک از شعبه های رستوران جا رزرو نکرده باشید مجبور خواهید بود یا ساعت ها صبر کنید یا عطای غذا خوردن در رستوران را به لقای آن ببخشید. این موضوع استثنا ندارد و حتی ستاره هایی مثل تام کروز نیز بدون رزرو به در بسته خورده اند.

رستوران داری به سبک ستاره سرشناس هالیوود / ورود  دونالد ترامپ به رستورانهای رابرت دنیرو ممنوع است؟!

مدتی پیش نیز شایعه شده بود که دونالد ترامپ حق ورود به رستورانهای رابرت دنیرو را ندارد. این موضوع بسیار عجیب به نظر می رسید اما برخی آن را باور کرده بودند چرا که دنیرو یک طرفدار حزب دموکرات متعصب است و حتی چندین بار ترامپ را خوک و نادان خطاب کرده است. با این وجود این شایعه تکذیب شد و مشخص شد دنیرو گفته است اگر روزی ترامپ به رستورانم بیاید برای رو در رو نشدن با او رستوران را ترک می کنم. درواقع دنیرو هیچوقت نگفته ترامپ را راه نمیدهم.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .