دونالد ترامپ رد شدن یک دعوی قضایی از سوی یک قاضی فدرال را که توسط کمیته ملی حزب دموکرات ثبت شده و بیانگر اتهام مداخله در کمپین 2016 ترامپ بود، "اثبات بی‌گناهی و تبرئه" خود دانست و گفت: "شکار موهومات" به پایان می‌رسد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرآنلاین ، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا جان کولتل، قاضی دادگاه ناحیه‌ای منطقه جنوبی نیویورک را برای رد کردن این دعوی تحسین کرد.

این قاضی با اشاره به اینکه طبق متمم اول قانون اساسی آمریکا، مقاماتی که در این دعوی از آن‌ها نام برده شده در قبال اتهامات مطرح شده مصونیت دارند و نمی‌توان در چنین دادگاه‌هایی به اتهام مداخله از روسیه شکایت کرد، این دعوی را رد کرد.

ترامپ در توییتر نوشت: یک قاضی فدرال منطقه جنوبی نیویورک دعوی کمیته ملی دموکرات علیه کمپین انتخاباتی تاریخی‌مان برای ریاست جمهوری 2016 را کاملا رد کرد.

ترامپ در این توییت رد شدن این دعوی را "اثبات بی‌گناهی و تبرئه دیگری از (همکاری) با روسیه، ویکی‌لیکس و هرگونه حقه دیگری از سوی کمیته ملی دموکرات، دموکرات‌های تندرو و دیگران" توصیف کرد.

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه نوشت: این اتفاق بزرگی است به ویژه اینکه یک قاضی بسیار مورد احترام این حکم را صادر کرده که بیل کلینتون (رئیس جمهوری سابق دموکرات آمریکا) او را به این جایگاه منصوب کرده است.

ترامپ تاکید کرد: شکار موهومات به پایان می‌رسد.

جشن توئیتری ترامپ در پی اقدام یک قاضی فدرال

در حالی که ترامپ از "پایان شکار موهومات" صحبت کرده، همچنان با تحقیقاتی از سوی دموکرات‌های کنگره روبه‌رو است. شمار دموکرات‌های کنگره که خواستار طرح استیضاح ترامپ هستند، پیوسته در حال افزایش است.

310311

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .