مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از اقدام سپاه در دستگیری «روح‌الله زم» تقدیر می‌کنیم و منتظریم در گام بعدی «مریم قجر عضدانلو» دستگیر شود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش رکنا، منصور حقیقت‌پور مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دستگیری مدیر سایت آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه گفت: به ماموران اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خاطر دستگیری مدیر شبکه آمدنیوز خداقوت می‌گویم.

وی افزود: دستگیری این جرثومه سیاسی رژیم صهیونیستی و رژیم آمریکا (روح‌الله زم) یک شاهکار بود و در فعالیت‌های اطلاعاتی یک حرکت ویژه به شمار می‌آید و این دستگیری یک جلوه و نشانه از آیه قرآن کریم است که می‌گوید؛ «و اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّه» و همه ظرفیت‌ها برای ایجاد رعب و وحشت در دل دشمن در ارتباط با این موضوع استفاده شد.

مشاور رئیس مجلس اظهار داشت: همان طور که رهبر معظم انقلاب در دانشکده افسری امام حسین(ع) فرمودند سپاه یک جریان بالنده و جوان است و تاکنون نیز خدمات فراوانی را به کشور و نظام ارائه کرده‌ است.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: ما ضمن اینکه از زحمات سپاه تقدیر می‌کنیم، همانطور که رهبری فرمودند راضی به این حد نیستیم و ما منتظر دستگیری مریم قجر عضدانلو (مریم رجوی) هستیم.

مشاور رئیس مجلس در پایان گفت: مریم قجرعضدانلو باید برای تقاص خون ۱۸ هزار شهید دستگیر و در دادگاه انقلاب اسلامی ایران محاکمه شود و در مقابل دیدگان خانواده‌های ۱۸ هزار شهید ترور توسط منافقین باید محاکمه شود و به سزای اعمالش برسد و ما منتظریم که برادران سپاه در گام بعدی مریم قجر عضدانلو را دستگیر و تحویل مردم شریف و عزیز ایران دهند.


 

آیا این خبر مفید بود؟