فرمانده قرارگاه مدینه منوره گفت: غرب و آمریکا در ضعیف ترین شرایط خود هستند و این درحالی است که انقلاب اسلامی رو به جلو در حال حرکت است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سردار حمید سرخیلی پنجشنبه شب در بیست و سومین یادواره سرداران و ۱۳۰ شهید شهرستان انار با اشاره به ۲۰۰ سال گذشته که ۹۰۰ کیلومتر مربع از کشور ما جدا شد، اظهار کرد: آخرین دسته گل رژیم پهلوی از دست دادن بحرین بود که یک منطقه فوق العاده استراتژیک بود و به ازای آن هیچ چیز دریافت نکردیم.

وی با اشاره به سالگرد قطعنامه ۵۹۸ اظهار داشت: این قرارداد به نفع ما نوشته نشد و به درستی هم اجرا نشد لذا نگاه به ۲۰۰ سال گذشته ایران نشان از پذیرش قرارداد های ناشایست و ذلت بار داشت.

سردار سرخیلی با بیان این مطلب که در زمان جنگ تحمیلی فقط ۳۴ کشور به صورت مستقیم از صدام حمایت می کردند و در چنین شرایطی بود که رزمندگان ما دفاع کردند و پیروز شدند، بیان کرد: امروز ببینید نقشه مجازی ایران کجاست؟ امروز ایران بغل گوش اسرائیل است که این امر توسط ملت بصیر ایران محقق شد لذا هر کجا با ملت باشیم، پیروز هستیم.

وی با اشاره به اینکه اگر امروز اراده کنیم جلوی ۷۰ درصد نفت جهان را می گیریم، اظهار داشت: در توطئه اخیر در داخل کشور، همزمان به سرنگونی دولت لبنان و عراق منجر شد و در ایران نیز همین نقشه را قصد داشتند پیاده کنند، اما رهبری مسائل را به خوبی رصد کردند و مردم ما هم با دید بصیر در صحنه حاضر شدند.

فرمانده قرارگاه مدینه منوره با اشاره به اینکه این کشور به سرعت به سوی فناوری هسته ای حرکت می کرد، اضافه کرد: ما امید مردم را نا امید کردیم و با مذاکره کردن هم به نتیجه مطلوب نرسیدیم لذا می بینیم که خود مسئولان ما هم اعتراف دارند که در امر مذاکره به نتیجه نرسیدیم و باید در این زمینه از شهدا الگو بگیریم.

وی با بیان این مطلب که ما باید وظیفه خود را به درستی انجام بدهیم و حتی امروز جای خنده هم نداریم بلکه باید شبانه روزی کار کنیم، تصریح کرد: چرا ۱۰ سال پیش مخالف بحث سهمیه بندی بودید اما امروز برخلاف آن عمل کردید.

سردار سرخیلی با اشاره به اینکه ظرفیت های کشور بسیار بالا است، عنوان داشت: این توطئه‌های اخیر در کشور را می خواستند در ایام انتخابات پیاده بکنند، اما امروز اجرا شد و جلوی یک فتنه بزرگ در ایام انتخابات گرفته شد.

وی با بیان این مطلب که هر حرکتی برای حفظ نظام در ۴۰ سال دوم انقلاب بسیار واجب است، ادامه داد: غرب و آمریکا در ضعیف ترین شرایط خود هستند و این درحالی است که انقلاب اسلامی رو به جلو در حال حرکت است.