سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون در این فراکسیون جلسات متعددی درباره انتخابات هیئت‌رئیسه در سال آخر پارلمان داشته‌ایم، گفت: گزینه نهایی این فراکسیون برای ریاست مجلس مشخص نیست.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به برنامه‌های این فراکسیون برای انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس در اجلاسیه چهارم، گفت: تاکنون جلسات متعددی پیرامون این موضوع در فراکسیون داشته‌ایم، اما به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم.

وی افزود: در هفته گذشته جلساتی درباره وضعیت و نقش فراکسیون در انتخابات هیئت‌رئیسه و ترکیب آن جلساتی برگزار کرده‌ایم، اما به مصادیق ورود نکرده‌ایم.

 

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: هنوز کاندیدای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس برای ریاست و یا حتی دیگر اعضای هیئت‌رئیسه پارلمان در سال آخر مجلس دهم مشخص نیست.

نقوی‌حسینی با بیان اینکه جلسات فراکسیون نمایندگان ولایی درباره انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس در هفته آینده نیز ادامه می‌یابد، اظهار داشت: قرار است در این جلسات به جمع‌بندی نهایی درباره گزینه فراکسیون برای ریاست مجلس و دیگر اعضای هیئت‌رئیسه به جمع‌بندی نهایی برسیم.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: برخی افراد برای گزینه این فراکسیون جهت ریاست مجلس در سال آخر اعلام آمادگی کرده‌اند که در هیئت‌رئیسه فراکسیون مشغول بررسی برنامه‌های آنها هستیم و به زودی گزینه نهایی را اعلام خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، طبق آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس هر سال و در روز هفتم خرداد برگزار می‌شود، اما این انتخابات امسال در روز یکشنبه، 5 خرداد برگزار خواهد شد.

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .