تسنیم : وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما یک بار مذاکره کردیم و تکرار دوباره آن معنا ندارد، وقتی صداقت ندارند و پایبند به چیزی نیستند مذاکره نمی‌کنیم‌.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 سیدمحمد حسینی شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره سرداران شهید زال‌ و نجف‌ یوسف‌پور و شهدای بخش ناغان اظهار داشت: ملتی که شهید تقدیم می‌کند یعنی هنوز زنده و شکست‌ناپذیر است‌.

وی با اشاره به سفر نخست وزیر ژاپن به ایران افزود: همه دنیا و خبرگزاری‌ها، سیاستمداران و روسای جمهور منتظر پیام مقام معظم رهبری بودند و شاهد بودید‌ که رهبری چگونه با اقتدار سخن‌ گفتند‌ و واکنش‌ ایشان را دیدیم‌ که فرمودند" امثال ترامپ‌ را شایسته مذاکره نمی‌دانیم‌".

وزیر اسبق‌ فرهنگ و ارشاد بیان کرد: ما یک بار مذاکره کردیم و تکرار دوباره آن معنا ندارد، وقتی صداقت ندارند و پایبند به چیزی نیستند مذاکره نمی‌کنیم‌.

 

حسینی با بیان اینکه باید قدر و جایگاه شهدا را بدانیم، اضافه کرد: برگزاری مجالسی‌ که یاد شهدا را زنده نگهدارد‌ برای جوانان آموزندس‌ و تفکرات‌ شهدا را به نسل جوان انتقال می‌دهد و دیدید‌ که شهید حججی‌ در همین محافل و مجالس درس از شهدا آموخت و برای دفاع از حرم شهید شد‌.

وی با بیان اینکه برخی‌ها در خارج از کشور شعار جانم فدای ایران سر می‌دهند، گفت: برخی‌ها می‌گویند وطن دوست و ایران دوست هستند و شعار جانم فدای ایران سر می‌دهند اما در هیچ کجای معرکه نیستند و جایی که باید ایثار و فداکاری کنند‌ حضور ندارند‌.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: حتی آقازاده‌ها به جای اینکه در ایران باشند‌ به خارج از کشور می‌روند‌ و برای ما ژست‌ ایران دوستی می‌گیرند‌.

حسینی گفت: کسانی که از کشور دفاع کردند بچه‌های مسجد و محافل دعا و زیارت عاشورا بودند‌ و اگر آن‌ها هم به دنبال مال دنیایی‌ و رفاهی بودند الان کشور با این امنیت وجود نداشت‌.

 

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .