عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به غیرواقعی بودن مذاکره ایران و آمریکا، گفت: تولید این خبرها از ناحیه جریان وابسته به غرب انجام می‌شود و هدف آن‌ها این است که کلمه مذاکره را سر زبان‌ها بی‌اندازند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص انتشار خبری مبنی بر اینکه روسیه پیام مذاکره بین ایران و آمریکا را به تهران داده است، اظهار داشت: روسیه اکنون پیشانی جنگی در مقابل آمریکا بوده و مترصد این است که نظام سلطه از پای درآید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روسیه همکاری راهبردی با جمهوری اسلامی ایران دارد، بیان کرد: چین، روسیه و ایران در حوزه مقابله با آمریکا کاملا حساب شده و دقیق عمل می‌کنند.

وی در تشریح علت انتشار این اخبار در رسانه‌ها، گفت: تولید این خبرها از ناحیه جریان وابسته به غرب که در داخل کشور هستند، انجام می‌شود و هدف آن ها این است که کلمه مذاکره را سر زبان‌ها بی‌اندازند.

لازم به ذکر است، سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به پرسش خبرنگاران در خصوص ادعای مطرح شده مبنی بر پیام آمریکا به روس‌ها برای مذاکره با ایران در سطح وزرای امور خارجه، ضمن تکذیب این خبرسازی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هیچ مذاکره‌ای با مقامات آمریکا در هیچ سطحی ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .