سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه دولت روحانی به طور عمده با حمایت اصلاح‌طلبان روی کار آمده است، گفت: عملکرد ضعیف این دولت بر سبد رأی جریان اصلاح‌طلب تاثیر زیادی دارد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

غلامرضا مصباحی‌مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر ، در پاسخ به این سوال که عملکرد دولت فعلی در حوزه اقتصادی و معیشتی تا چه حد در سبد رأی جریان اصلاحات در انتخابات آتی تاثیر خواهد داشت، گفت: مسلما این مسئله تاثیر بسیار زیادی در انتخابات اسفند ماه دارد.

وی با بیان اینکه مردم مجلس دهم را هم برآمده از دولت روحانی می‌دانند، ادامه داد: از آنجایی که دولت روحانی به طور عمده با حمایت اصلاح‌طلبان روی کار آمده است، عملکرد ضعیف این دولت بر سبد رأی جریان اصلاح‌طلب تاثیر زیادی دارد.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: اینکه اصلاح‌طلبان، نزدیک انتخابات حساب خود را از دولت جدا کنند و وضعیت بد کشور را ناشی از عملکرد شخص رئیس‌جمهور بدانند، چیزی جز فرافکنی نیست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در گفت و گوی دیگری اظهار داشته است : انتظار داشتیم اروپایی‌ها به تعهداتشان پایبند باشند که تاکنون این موضوع محقق نشده است.  حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اینستکس یک کانال معاملات بین ایران و اتحادیه اروپا است، اظهار داشت: اروپایی‌ها تلاش می‌کنند تا مبادلات را به این کانال تجاری محدود کنند.  

وی با بیان اینکه این اقدام هیچ گونه خدمتی به ملت ایران نیست، ادامه داد: اگر درب چنین کانالی بسته شود، نفع آن بیشتر است.  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: بنا بود که بانک‌های مرکزی دولت‌های اروپایی امکان داد و ستد را برای بانک‌های ایرانی فراهم کنند و امکان ایجاد شعب بانک‌های ایرانی در کشور‌های اروپایی فراهم کنند که این کار‌ها انجام نشد. 

مصباحی مقدم افزود: بنا بود که نفتی ایران که آمریکا مانع فروش آن به ۸ کشور شده را آن‌ها خریداری کنند، اما چنین اتفاقی نیفتاده است و کانال کوچک و بسیار محدود ایجاد کردند و راه اندازی نیز نشده است.  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تعبیر اینستکس خاطر نشان کرد: انتظار داشتیم اروپایی‌ها به تعهداتشان پایبند باشند که تاکنون این موضوع محقق نشده است.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .