مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به اینکه خانواده در ایران اساسی‌ترین منزلت نظام اسلامی است، گفت: خانواده ایرانی با اراجیف افرادی نظیر مسیح علی‌نژاد هیچ‌گاه حجاب زن را اجباری نمی‌داند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سردار رمضان شریف ‌در مراسم تجلیل از خبرنگاران بسیج و سپاه مازندران با اشاره به اینکه اعتقاد داریم کار رسانه‌ای یکی از مولفه‌های اصلی هر کشوری می‌تواند باشد، اظهار داشت: اصلی‌ترین قدرت جمهوری اسلامی، قدرت گفتمانی انقلاب اسلامی بوده و در 40 سال گذشته هیاهوهایی که علیه ایران شکل گرفته به دلیل قدرت و قوت این گفتمان است.

وی افزود: افتخار می‌کنیم در نظامی زندگی می‌کنیم که انقلاب اسلامی نسخه شفابخشی برای پیروزی کشورهای اسلامی منطقه در شرایط کنونی است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به اینکه در چهل سال گذشته در رویارویی کاملا سازمان یافته از سوی دشمن دست و پنجه نرم کردیم، تصریح کرد: 135 هزار مستشار آمریکایی قبل انقلاب اداره امور‌ نظامی، امنیتی، دفاعی، اقتصادی و اجتماعی کشور را برعهده داشتند.

شریف با بیان اینکه امنیت عالی‌ترین نیاز یک جامعه بشری است و هیچ کشوری در منطقه از ایران اسلامی امن‌تر نیست، افزود: استکبار جهانی همواره در جنگ نظامی با ایران شکست خورده است.

وی با اعلام اینکه دشمن تلاش دارد در محور عملیات روانی خود ایران را بحرانی جلوه دهد، گفت: ثبات در جمهوری اسلامی به برکت رهبری حکیم جایگاه دارد، ‌وضعیت در اردوگاه دشمن بسیار بحرانی است.

شریف با اشاره به اینکه خانواده در ایران اساسی‌ترین منزلت نظام اسلامی است، افزود: خانواده ایرانی با اراجیف افرادی نظیر مسیح علی‌نژاد هیچ‌گاه حجاب زن را اجباری نمی‌داند. کرامت زن ایرانی در منطقه و کشورهای اسلامی زبانزد است. بزرگ‌ترین فرزندان این ملت به چادر و روسری همسر و دختر خود بوسه می‌زنند.

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .