ترلان پروانه بازیگر زیبا و مشهور کشورمان این روزها برای بازی در فیلمی ,خارج از کشور به سر میبرد.پریسا ابوالحسنی، مادر ترلان پروانه مدیر برنامه های اوست.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

ترلان پروانه عکسی جدید از شبگردی هایش در کشور انگلستان را بر روی اینستاگرامش منتشر کرد.ترلان پروانه سال‌هاست که بازیگر است. ترلان پروانه بازیگر جوانی است که بازیگری را از کودکی شروع کرد است. ترلان پروانه در شماری از فیلم‌های تلویزیونی و سریال های تلویزیون ایفای نقش کرده است. ترلان پروانه سابقه حضور در کارهای سینمایی دارد. ترلان پروانه  از جمله متولدین دهه هفتاد است که توانسته به موفقیت برسد.

ترلان پروانه

عکس جدید ترلان پروانه

بازیگر خوب کشورمان ترلان پروانه که این روز ها برای ضبط فیلم “مصائب شیرین ۲” علیرضا داودنژاددر شهر منچستر بریتانیا به سر میبرد، این استوری را با هشتگ معروف مربوط به خوشگذرانی شبانه در این شهر، گذاشت.

ترلان پروانه

بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۷ در شیراز بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر است. وی دانشجوی کارشناسی رشته گرافیک بوده و فعالیت خود در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده است. این بازیگر از سنین کودکی پا به عرصه سینما گذاشت و تا امروز فعالیت خود را ادامه داده است.

ترلان پروانه مجرد است و تا بحال ازدواج نکرده است. شایعات زیادی در مورد ازدواج ترلان پروانه صورت گرفته است و بارها خانواده اش از این شایعات ناراحت شده اند . در ابتدا شایعه ازدواج با ارسلان قاسمی ساخته شد و حالا هم شایعه ازدواج او با یکی از فوتبالیست های مشهور ساخته شده است که هیچکدام توسط ترلان پروانه تائید نشده است.

ترلان پروانه

ترلان و ارسلان قاسمی در یک زمان پا به عرصه بازیگری گذاشتند و در چندین کار با هم بازی کرده اند و همین عامل موجب شد تا شایعاتی مبنی بر ازدواجشان شکل بگیرد. سعید عزت اللهی فوتبالیست ایرانی برای مدتی با ترلان در ارتباط بوده اند که پس از مدتی این ارتباط قطع شد. پس از مدتی خبر ازدواج ترلان پروانه با فرشاد احمدزاده در فضاهای مجازی منتشر شد عاملش هم عکس بود که از آنها دیده شده بود. اما ترلان در حال حاضر مجرد بوده  و با کسی ازدواج نکرده است.

ترلان پروانه