در حالی که خبرهایی در مورد طلاق شقایق دهقان مطرح است او عکس های تازه ای را در فضای مجازی منتشر کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

شقایق دهقان عکسی از خود در آغوش پسری جوان و قد بلند در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

شقایق دهقان با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: " گوشیم رو ازم می‌گیره و سعى می‌کنه تنظیماتِ پیچیده‌ىِ آپشن‌هاىِ مختلفِ گوشى رو بهم یاد بده. من هم مثل هر خاله‌ى پیر و کُنْدِ دیگه‌اى، الکى می‌گم آهان ... وسرمو تکون می‌دم که مثلاً یاد گرفتم.

لیوانم و ازم می‌گیره و می‌گه خاله چى برات بریزم؟ چایی یا قهوه؟ منم سرخوش از کارهاىِ عجیب و غریبِ جوونیم، براش می‌گم چشم‌هایِ قشنگش از تعجب گِرد می‌شه و می‌گه: نه خاله! اصلاً بهتون نمیاد! 

وقتى داره با وقار و متانت با تلفن حرف می‌زنه، نگاهش می‌کنم و بى‌اختیار می‌کوبم به سینه‌ام و بلند می‌گم: قربونِ سرت برم خاله. "

شقایق دهقان متولد ۴ اسفند ۱۳۵۷، گیسن، آلمان و بازیگر و نویسندهٔ ایرانی است. عمده فعالیت او در سریال‌های نود شبیِ مهران مدیری است.

از بازی‌های معروف او ایفای شخصیت «خانم شیرزاد» در مجموعهٔ تلویزیونی ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت در سال ۱۳۹۰ است. او از سال ۱۳۹۴ در برنامۀ خندوانه، به اجرای استند آپ کمدی پرداخت و در سال ۱۳۹۶ به همراه مهراب قاسم‌خانی به عنوان داوران بخش استند آپ کمدی جشنوارۀ هنری پارسی زبانان اروپا انتخاب شدند.

مهراب قاسم خانی بیش از یک سال می باشد که هیج تصویری از همسرش شقایق دهقان در صحفه شخصی اش منتشر نکرده و این مسئله به شایعه جدایی این بازیگر و همسرش دامن زده است.

شقایق دهقان

به گزارش خانه فوتبال، مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان زوج دوست داشتنی  سینمای ایران  این روزها در سکوت به زندگی خود ادامه می دهند اما شایعه جدایی این دو بدونه واکنش آن ها در هاله از ابهام قرار دارد زیرا حتی در آخرین  تولد  نویان پسر این زوج عکسی از خانم بازیگر نبوده است. در ادامه عکس های از مهراب قاسم خانی و همسرش در کنار فرزندانش را مشاهده کنید.

vUtgNtQSY6oo

عکس قاسم خانی و شقایق دهقان

مهراب قاسم خانی نویسنده سریال های طنز خاطره انگیزی همچون شب های ببره، در دهه ۷۰ و ۸۰ است. وی فعالیت جدی‌ اش در  صدا و سیما  را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما؟ که برنامه‌ای طنز به کارگردانی  مهران مدیری  بود آغاز نمود. اما به گفته خود او اوج کارهای هنری‌ اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی‌ گردد. در  زمستان  ۱۳۸۲ تا بهار ۱۳۸۳ مجموعه طنز نقطه‌چین را با نوشته‌ های خود یاری رساندند.

M6OztEADf8rl

تولد نویان پسر مهراب قاسم خانی بدونه حضور خانم بازیگر

پس از آن در پاییز و زمستان همان سال به همراه برادر بزرگ خود پیمان قاسم خانی و همسرش شقایق دهقان، مهدی مظلومی را در ساخت طنز کمربندها را ببندیم یاری رساندند.

5AJ0HjI0La80

پس از مدتی در پاییز و زمستان ۱۳۸۴ از فیلم‌نامه‌ نویسان شبهای برره شد و سال ۱۳۸۵ را با باغ مظفر به پایان رساند. کار بعدی او در  تلویزیون  نیز مجدداً همکاری با پیمان قاسم خانی در نوشتن فیلمنامه سریال مرد هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری بود که  نوروز  ۱۳۸۷ از تلویزیون پخش شد. وی در تابستان و پاییز ۱۳۸۸ سریال  مسافران  را به کارگردانی رامبد جوان روی آنتن داشت.

تولد ۱۱ سالگی نویان پسر مهراب قاسم خانی

یکی از موفق‌ترین کارهای مهراب، سریال ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت بود که تابستان ۱۳۹۰ از شبکه سوم سیما پخش شد. آخرین کار پخش شده از او سریال پژمان به کارگردانی  سروش صحت  است.

در سال ۱۳۹۵ وی با کارگردانی و نویسندگی در مجموعهٔ دورهمی پس از چند سال ممنوع‌ الکاری در تلویزیون به تلویزیون برگشت ولی به دلیل مشکلاتی از نوشته شدن اسم او در تیتراژ ممانعت شد. پس از پخش ۱۲ قسمت از این مجموعه، وی حتی از ورود به لوکیشن مجموعه نیز منع شد.