سرمربی تراکتورسازان به اظهارات تند عنایتی مبنی بر پیوستن شربتی به تراکتورسازی واکنش نشان داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین،‌یحیی گل محمدی، در خصوص مصاحبه‌های اخیر رضا عنایتی گفت: عنایتی سال‌ها دوست و هم‌بازی من در تیم ملی بوده و ما خاطرات خیلی خوبی در کنار هم داریم. از خواندن اظهارات او متعجب و متأسف شدم. من می‌دانم که عنایتی می‌تواند در مربی‌گری آینده درخشانی داشته باشد اما نباید فراموش کند که احترام به همکار و رعایت اخلاق و ادب یکی از اولین اصول مربی‌گری در فوتبال است.

سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: شایسته بود سرمربی سیاه‌جامگان ابتدا صحت ادعای خودش را بررسی کند و پس‌ از آن چنین اظهارات تندی در خصوص این موضوع داشته باشد. ما به‌ هیچ‌ وجه پای هیچ بازیکنی ننشستیم. نه توان مالی تطمیع بازیکنان سایر تیم‌ها را داریم و نه می‌توانیم به‌ زور و اجبار، بازیکنان تیم‌های دیگر را جذب کنیم.

گل محمدی خاطرنشان کرد: در خصوص جذب رضا شربتی هم باید بگویم که ما در پست دفاع چپ سه گزینه در لیگ برتر داشتیم که هر سه سرباز بودند و در نهایت شربتی را انتخاب کردیم اما به‌ هیچ‌ وجه این‌طور نبوده که پای بازیکنی نشسته باشیم و از او بخواهیم سرباز شود و به این‌جا بیاید بلکه تمایل خود بازیکنان بوده که دوست داشتند در تیم بزرگ و پرهواداری مثل تراکتورسازی بازی کنند.

سرمربی تیم تراکتورسازی در پایان گفت: شایسته نیست جواب هر توهین و لفظ نامناسبی را با ادبیات مشابه بدهیم اما ای‌کاش فراموش نکنیم که فوتبال بالا و پایین‌های زیادی خواهد داشت و همه ما عضو یک خانواده بزرگ هستیم.

وی ادامه داد: شاید بهتر بود عنایتی حرمت رفاقت چند ساله را حفظ می‌کرد و ابتدا در تماسی با خود من حقیقت ماجرا را جویا می‌شد. اگر صحبت‌های من برای او قانع‌کننده نبود می‌توانست چنین اظهارات و مصاحبه‌ای را مطرح کند. فکر می‌کنم وی پیش از این که حقیقت ماجرا را دانسته باشد تصمیم عجولانه‌ای گرفت. به هر ترتیب من برای رضا عنایتی که همچنان دوست و همکار خوب من است آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در دوران مربی‌گری هم مثل دوران بازیگری موفق باشد.

منبع/ایسنا