سرمربی تیم شکست خورده لندنی، قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس را حق منچسترسیتی دانست.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  خبرگزاری تسنیم ، آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل منچسترسیتی در بازی نهایی جام اتحادیه انگلیس و اکتفا به نایب‌قهرمانی، رقیب را لایق کسب قهرمانی دانست.

او گفت: فکر می‌کنم اولین موقعیت بازی را ما خلق کردیم. در صحنه گل اول منچسترسیتی اشتباه بزرگی مرتکب شدیم اما در مجموع در نیمه اول رقیب را خیلی خوب مهار کردیم. در نیمه دوم شروع ضعیفی داشتیم و البته بدشانس هم بودیم چون گل دوم سیتی در آفساید زده شد. این گل کار ما را سخت‌تر کرد. وقتی می‌خواستم تعویض کنم، بازی متوقف نشد و گل سوم را هم خوردیم و دیگر کار از کار گذشته بود. در مجموع به سیتی تبریک می‌گویم چون آن‌ها شایسته قهرمانی بودند. وقتی با نتیجه 3 بر صفر شکست می‌خورید، واضح است که باید در زمینه تدافعی بهتر شوید در مقاطعی از بازی خیلی خوب دفاع کردیم اما در برخی از لحظات حساس بازی، تمرکزمان را از دست دادیم و تاوانش را هم پرداختیم. بازیکنانم برای قهرمانی بازی کردند و تنها به دلیل عدم تمرکز شکست خوردیم. بدشانس بودیم.

او در ادامه افزود: طبیعتا هر شکستی نتیجه یک سلسله اشتباهات است.تمام تیم و هواداران ناراحت هستند. انتقاد کردن و بحرانی جلوه دادن شرایط، آسان‌ترین کار است.باید خیلی زود ریکاوری کنیم.در یک فینال بازی کردیم. حالا باید برای بازی بعدی در لیگ برتر آماده شویم.