مهاجم رئال مادرید درباره شرایطش برای دیدار فینال لیگ قهرمانان صحبت کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ایلنا، تیم های رئال مادرید و لیورپول دیدار فینال لیگ قهرمانان را شنبه شب در کیف برگزار می کنند.کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در گفتگویی از انگیزه های بالای خود برای فتح لیگ قهرمانان سخن گفت.

 

حضور در فینال و رقیبی به نام لیورپول

این لیورپول من را به یاد رئال مادرید چند سال قبل می اندازد که 3 مهاجم سرعتی در خط حمله خود در اختیار داشت. هر حریفی برابر شما قرار بگیرد، فینال همیشه دیداری ویژه ای است و من فکر نمی کنم رئال مادرید کار آسانی مقابل لیورپول داشته باشد زیرا آنها با شایستگی راهی فینال شدند. اگرچه من فکر می کنم رئال مادرید تیم بهتری است اما ما باید این برتری را در زمین ثابت کنیم.من همیشه ترجیح می دهم طرفدار منچستریونایتد باشم اما لیورپول نیز تیم شایسته ای برای رسیدن به فینال بوده است.

 

شرایط رونالدو برای این بازی

امیدوارم در فینال روز شنبه با شرایط مساعدی وارد میدان شده و نمایش خوبی داشته باشم و بتوانم دروازه حریف را باز کنم. اما مهم ترین موضوع برای ما پیروزی است و مهم نیست چه کسی موفق به گلزنی می شود زیرا ما قصد داریم تاریخسازی کنیم.من عاشق بازی کردن در چنین دیدارهایی با سطح کیفی بالا هستم اما برای پیروزی در لیگ قهرمانان شما باید بهترین های جهان را مغلوب کنید و هر اتفاقی در این مسابقات ممکن است رخ بدهد.

 

درخشش رئال مادرید در لیگ قهرمانان

در رئال مادرید شما همیشه باید با انگیزه و هوشیار باشید و اینجا جایی برای استراحت نیست. از دوران خنتو و دی استفانو این باشگاه همیشه اینگونه بوده و لیگ قهرمانان مترادف با نام رئال مادرید بوده است که این مسئله انگیزه زیادی به من می دهد.

 

پنجمین فینال لیگ قهرمانان رونالدو

لحظه ای تاریخی پیش روی ماست و رئال مادرید بسیار هیجان زده است و شما می توانید در کمپ تمرینی ما این مسئله را حس کنید.به جنبه های تاریخی ماجرا کاری نداریم زیرا تمرکز همه ما روی بازی است اما اگر همه چیز به خوبی پیش برود ما وارد کتاب تاریخ می شویم. من آماده ام و می بینیم که هم تیمی هایم نیز اینگونه هستند و اگر برای پنجمین بار لیگ قهرمانان را فتح کنم فوق العاده خواهد بود.

 

گل فوق العاده به یوونتوس

ما برابر تیم های بزرگی چون یوونتوس و پاری سن ژرمن بازی کرده ایم. می دانم که می خواهید در مورد گل برگردان من برابر یوونتوس صحبت کنید اما در رئال مادرید همیشه چنین اتفاقات خاصی رخ می دهند؛ مانند سال قبل که من موفق به ثبت هت تریک شدم. اگرچه من با برگردان موفق به گلزنی شدم اما فراموش نکنید من در تمام بازی های مرحله گروهی نیز دروازه رقبا را باز کرده بودم.

 

پیغام رونالدو به هواداران رئال مادرید

آنها باید مثبت اندیش بوده و همانگونه که تا فینال از ما حمایت کرده اند این روند را ادامه دهند؛ ما نیز همه کار برای فتح لیگ قهرمانان انجام خواهیم داد.