پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

کاپیتان کهکشانی‌ها در پی مصدوم کردن ستاره مصری لیورپول پیامی منتشر کرد.

 
 

پیام راموس در پی مصدوم کردن محمد صلاح

به گزارش مثلث آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم، دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در حالی شب گذشته (شنبه) تا دقیقه 31 بازی در ورزشگاه المپیسکی شهر کیف با تساوی بدون گل بین دو تیم رئال مادرید و لیورپول دنبال می‌شد که محمد صلاح در پی برخوردی که با سرخیو راموس داشت از ناحیه کتف دچار مصدومیت شد و مجبور به ترک زمین شد.

این تلخ‌ترین اتفاقی بود که می‌توانست در این مقطع برای ستاره مصری سرخپوشان مرسی‌ساید، لیورپول و البته تیم ملی فوتبال مصر بیفتد چرا که هم امید به قهرمانی در این دیدار با مصدومیت وی کمرنگ‌تر شد و مصری‌ها هم ممکن است او را برای جام جهانی 2018 از دست بدهند.

اتحادیه فوتبال مصر پس از این بازی اعلام کرد که صلاح 25 ساله از ناحیه لیگامنت کتف دچار آسیب‌دیدیگی شده است و پزشک تیم ملی مصر هم ابراز خوشبینی کرد ستاره لیورپول برای جام جهانی 2018 آماده همراهی مصر خواهد بود.

سرخیو راموس که خود باعث مصدومیت محمد صلاح شد، با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» نوشت: «گاهی اوقات فوتبال روی خوشش و گاهی اوقات هم روی بدش را به ما نشان می‌دهد. در نهایت همه ما همکاران حرفه‌ای هستیم. ریکاوری سریعی داشته باش، صلاح! آینده منتظر توست».