سرمربی تیم ملی ایران با حضور در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تیم ملی ترکیه پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  ایلنا، کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم میهمان در کنفرانس پیش از برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی ترکیه به نشست خبری آمد و در ابتدا گفت: خدمت اصحاب رسانه و خبرنگارانی که در این سالن حضور دارند، سلام عرض می‌کنم. بسیار خوشحالم که اینجا هستیم.

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: در درجه دوم تشکر ویژه و مراتب تقدیر خودم و بازیکنان و فدراسیون را از فدراسیون ترکیه و بشیکتاش اعلام می‌کنم با توجه به اینکه اگر حمایت آنها نبود آماده سازی تیم ملی ایران به این شکل پیش نمی‌رفت. آنها نه تنها با رفتار مهربانانه خود که با امکانات خود کمک زیادی به ما کردند.

کی روش افزود: مطمئنا این بازی‌های آماده سازی برای ما مهم است. برنامه ما این بود که برای بازی‌های مهمی که در پیش داریم، تمرین کنیم. بازی‌های مهمی برابر مراکش و اسپانیا داریم و بدون این تدارک برنامه ما کامل نخواهد بود.

کارلوس کی روش درباره دیدار مقابل ترکیه بیان داشت: بازی مقابل ترکیه را اگر بخواهم در یک کلمه توضیح بدهم و توصیف کنم مثل یک هدیه برای ماست. بازی مقابل تیمی با کیفیت و از نظر سبک که ما نمی‌توانستیم بهتر از آن پیدا کنیم. از مربی خوب و بازیکنان جوان فوق العاده ای برخوردار است. مطمئنا ترکیه با سبک و شرایطی که اکنون ارائه می‌دهد در آینده قادر خواهد بود به نتایج خوبی دست یابد و اکنون نیز این بازی تدارکاتی به ما کمک بزرگی خواهد کرد. بازی مقابل ترکیه اگر بخواهم در یک کلمه توضیح بدهم و توصیف کنم مثل یک هدیه برای ماست. بازی مقابل با کیفیت و از نظر سبک که ما نمی‌توانستیم بهتر از آن پیدا کنیم. از مربی خوب و بازیکنان جوان فوق العاده ای برخوردار است. مطمئنا ترکیه با سبک و شرایطی که اکنون ارائه می‌دهد در آینده قادر خواهد بود به نتایج خوبی دست یابد و اکنون نیز این بازی تدارکاتی به ما کمک بزرگی خواهد کرد.