بلیت های بازی های باقیمانده جام جهانی 2018 روسیه تا 2 میلیون روبل (33 هزار دلار) در بازار سیاه عرضه می شود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از ایرنا، بازار بلیت مسابقات جام جهانی که از نخستین روزها شروع شد همچنان داغ است و با توجه به افزایش قیمت ازسوی فیفا و باقیمانده تنها چهار بازی تا بسته شدن پرونده جام جهانی، قیمت ها سر به فلک گذاشته است.
در فضای مجازی عرضه بلیت های دیدارهای باقیمانده جام جهانی افزایش یافته و هزاران اطلاعیه برای فروش بلیت در شبکه های اجتماعی به چشم می خورد.
روزنامه ایزوستیا با اشاره به اینکه بهای بلیت های دیدارهای جام جهانی ده ها برابر بیشتر از میزان واقعی عرضه می شود، گزارش داده است که بلیت برای هر نفر در بازی های نیمه نهایی و فینال تا 2 میلیون روبل رسیده است هرچند که ممکن است بلیت تقلبی باشد.
بلیت های مسابقات باقیمانده در شبکه های اجتماعی وکنتاکته، فیس بوک، اودناکلاسنیکی و اینستاگرام عرضه می شوند و تعدادی از فروشندگان روس و مابقی خارجی هستند.
یوگنی رابچفسکی مدیر شرکت روسی سئوسلاب (دست اندرکار نظارت بر فضای مجازی) به روزنامه روسی گفت: بیشتر فروشندگان از ساکنان مسکو، سن پترزبورگ و نیژنی نووگراد هستند.
درهمین حال، مقامات ورزش روسیه به مردم توصیه می کنند که بلیت ها را تنها از سایت فیفا یا مراکز رسمی عرضه بلیت خریداری کنند.
دیدار دو تیم ملی فوتبال فرانسه و بلژیک امروز سه شنبه ساعت 22 و 30 دقیقه برگزار می شود.
تیم های انگلیس و کرواسی نیز چهارشنبه 20 تیرماه به مصاف هم می روند.
تیم های پیروز این دو دیدار، در ورزشگاه لوژنیکی مسکو آخرین بازی جام را برگزار خواهند کرد و قهرمان جام جهانی را بالای سر خواهد برد.
جام جهانی 2018 روسیه از 24 خردادماه با حضور 32 تیم در 11 شهر و 12 ورزشگاه روسیه آغاز شده است.
شبک**اروپام*391*1346**1392