باشگاه تراکتورسازی تبریز درباره جذب احسان حاج‌صفی بیانیه‌ای صادر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  ایسنا، باشگاه تراکتورسازی تبریز طی بیانیه‌ای پرداخت مبلغ 500 هزار یورو به باشگاه المپیاکوس یونان برای جذب احسان حاج‌صفی را تکذیب کرد.

در بیانیه ای که باشگاه تراکتورسازی در این‌باره منتشر کرده، آمده است:

"برخلاف شایعات و حرف و حدیث‌های بوجود آمده در خصوص رقم پرداخت شده به باشگاه المپیاکوس یونان برای اخذ رضایتنامه احسان حاج صفی لازم به تاکید است در پی رایزنی‌های متعدد مدیران باشگاه تراکتورسازی با مسئولان باشگاه یونانی رضایتنامه این بازیکن بدون پرداخت وجه صادر شده است.

حضور احسان حاج صفی در تراکتورسازی دلایل زیادی داشت است. از جمله این‌که پیگیری حرفه‌ای باشگاه و مشخصا مالک محترم آن، حضور مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به عنوان دو دوست ملی پوش احسان حاج صفی در این تیم، حضور جان توشاک سرمربی سابق رئال مادرید و از همه مهم‌تر عشق به هواداران پرشور تراکتورسازی که حاج صفی به مدت دو سال خاطرات بسیار خوبی را با آنها تجربه کرده بود.

استخدام احسان حاج صفی همچون سایر بازیکنانی که در لیگ هجدهم و ادوار گذشته لیگ برتر جذب تیم های ایرانی شده‌اند، در شرایطی کاملا طبیعی بوده است اما برخی از رقبای تراکتورسازی با انتشار شایعاتی آن‌را نامتعارف جلوه داده‌اند. همان رقبایی که در این فصل و فصول گذشته بارها و بارها سرمایه‌های تراکتورسازی را با ارقام آنچنانی جذب کرده‌اند.

بار دیگر تاکید می‌شود در هزاره سوم و عصر ارتباطات که روابط بین دو باشگاه ایرانی و یونانی به راحتی قابل بررسی و رصد خواهد بود، باشگاه تراکتورسازی حتی یک یورو برای صدور رضایتنامه حاج صفی هزینه نکرد. شگفت انگیزتر آن‌که تیم‌هایی که هر سال با قراردادهای نجومی گران‌ترین بازیکنان را استخدام می‌کردند اکنون که سرمربی سابق رئال مادرید، 3 کاپیتان تیم ملی و سایر یاران ارزشمند ایرانی و خارجی جذب تراکتور شده‌اند تا تیمی در خور لیاقت هواداران پرشور و پرشمار فوتبال آذربایجان شکل گیرد، دست به جوسازی می‌زنند اما مکتب تراکتورسازی با اتکا به خدا و تفضل الهی و به مدد طرفداران ارزشمند خود همچنان در مسیر اهداف اصولی و بزرگش گام بر می‌دارد.

اقدام یکی از باشگاه‌ها مبنی بر ارسال نامه به المپیاکوس در آخرین روز انجام مذاکرات از دید ما مصداق بی‌اخلاقی است و اینطور برداشت می‌شود حالا که خودشان در جذب حاج صفی ناکام مانده‌اند، قصد دارند جلوی حضور او در تراکتورسازی را هم بگیرند که این کار نهایت بی‌تدبیری در حوزه مقدس ورزش تلقی می‌شود و باعث بسی تاسف. "