مثلث آنلاین: در صورت توقف 3 مدعی دیگر جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال کشور، حکم صدرنشینی تراکتورسازی از موقت به دایم تغییر می‌یابد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز روز گذشته در تبریز با یک گل از سد تیم پدیده مشهد گذشته و با کسب 43 امتیاز به صدر جدول لیگ برتر فوتبال کشور صعود کرد.

حالا سرخپوشان تبریزی منتظر نتایج 3 مدعی دیگر این مسابقات در هفته بیست‌و‌دوم هستند تا وضعیت خود را در پایان سال 97 بررسی کنند.

تیم سپاهان اصفهان در یک بازی سخت در اهواز به مصاف فولاد خوزستان می‌رود. نتیجه مطلوب تراکتورسازان در این بازی تساوی و یا پیروزی تیم فولاد خوزستان است.

روز شنبه هم پرسپولیس در رشت مهمان سپیدرود این شهر است. حتی تساوی در این بازی نیز سبب می‌شود که پرسپولیس با تراکتورسازی هم امتیاز شده و با تفاضل گل ضعیف‌تر بعد از تراکتورسازی قرار گیرد و پیروزی سپیدرود نتیجه ایده‌آل‌تر برای تراکتورسازی است.

استقلال تهران هم در تهران میزبان نساجی است. تساوی و یا پیروزی نساجی در این بازی تراکتورسازی را بالاتر از استقلال حفظ خواهد کرد.

بدین ترتیب تیم تراکتورسازی برای ماندن در صدر جدول امیدوار است که 3 دیگر مدعی جدول برابر حریفانشان یا مساوی کرده و یا مغلوب شوند.

انتهای پیام/20/60017