رادیو کادنا سر مدعی شد آنتوان گریزمان با بارسلونا قراردادی امضا کرده که به موجب آن نه در تابستان پیش رو بلکه در ماه مارس آینده رسماً به بارسلونا خواهد پیوست.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 درحالیکه شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره انتقال آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید به بارسلونا به اوج رسیده، رادیوی اسپانیایی کادنا سر مدعی شد دو ماه پیش از آنکه گریزمان به صورت علنی اعلام کند که در تابستان امسال اتلتیکو را ترک خواهد کرد، او همه مدارک لازم برای پیوستن به بارسلونا را امضا کرده بوده که بر اساس آنها، او نه در ماه ژوئن امسال بلکه در ماه مارس آینده بازیکن بارسا خواهد شد و پیراهن این تیم را به تن خواهد کرد.

تاریخ انتقال گریزمان به بارسا: ماه مارس آینده

این در حالی است که با توجه به اینکه بند آزادسازی قرارداد گریزمان با اتلتیکو در ماه جولای امسال از 200 میلیون یورو به 120 میلیون یورو کاهش خواهد یافت و به همین علت بود که انتظار می‌رفت او در آغاز ماه جولای رسماً به بارسلونا ملحق شود.

گریزمان اوایل ماه جاری میلادی اعلام کرده بود که در تابستان پیش رو باشگاه اتلتیکو را ترک خواهد کرد. بعد از آن شایعات زیادی درباره پیوستن قریب‌الوقوع او به یکی از دو باشگاه بارسلونا یا پاری سن ژرمن مطرح شده بود.

اما همان زمان ناظرین معتقد بودند که انتقال گریزمان به پاری سن ژرمن به دلیل هزینه مالی سنگین آن برای تیم فرانسوی بعید به نظر می‌رسد چرا که PSG برای رعایت قوانین بازی جوانمردانه مالی فیفا مجبور است از صرف هزینه‌های سنگین خودداری کند.

در همین حال گفته می‌شد شاید هزینه بالای جذب گریزمان حتی بارسلونا را هم از انتقال او منصرف کند ولی ادعای اخیر کادنا سر نشان نمی‌دهد که بلوگرانا به این دلیل از جذب گریزمان منصرف نشده و ترتیب انتقال او به نوکمپ را داده است.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .