فیلیپ کوتینیو و ساموئل اومتیتی، دو ستاره بارسلونا در تابستان امسال از این تیم جدا خواهند شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، انقلابی بزرگ در ترکیب آبی اناری ها در راه است و بعد از اینکه انتقال آنتوان گریزمان طبق ادعای گیل مارین، مدیر اتلتیکومادرید به نوکمپ قطعی شد، حالا فصل فروش فرا رسیده رسیده است.

نشریه اسپورت مدعی شد جوزپ بارتومئو، ریاست باشگاه بارسلونا در جلسه ای با ارنستو والورده برای فروش فیلیپ کوتینیو و ساموئل اومتیتی با وی به توافق دست یافته و حالا باشگاه بارسلونا در انتظار بالاترین رقم برای فروش این دو بازیکن خواهد بود.

تصمیم قطعی بارسلونا؛ فروش دو ستاره بزرگ

فیلیپ کوتینیو یک سال و نیم قبل به عنوان گران ترین خرید بارسلونا با مبلغ 160 میلیون یوو راهی نوکمپ شد اما شرایط خصوصا در فصل جاری برای وی هرگز خوب پیش نرفت و نمایش های ضعیف این ستاره برزیلی، بارسلونا را در مورد فروش وی مصمم کرده است. دو باشگاه پاری سن ژرمن و منچستریونایتد مشتری پر و پا قرص کوتینیو هستند و هر کدام رقمی بالاتر پیشنهاد بدهند، با بارسلونا برای انتقال این بازیکن به توافق خواهند رسید.

اما دیگر فروش بارسلونا در تابستان، ساموئل اومتیتی فرانسوی است که یک سال قبل یکی از ارکان اصلی خط دفاعی این باشگاه بود اما مصدومیت های طولانی مدت و عملکرد درخشان کلمنت لانگله باعث شده بارسلونا به فکر فروش اومتیتی افتد و به نظر می رسد آرسنال در حال حاضر مهم ترین مشتری این مدافع فرانسوی در بازار نقل و انتقالات تابستانی باشد.

آیا این خبر مفید بود؟