عثمان دمبله، مهاجم فرانسوی بارسلونا، مورد توجه باشگاه لیورپول قرار گرفته است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:


به گزارش "ورزش سه"، فصل دوم حضور دمبله در بارسلونا نیز موفقیت آمیز نبود و حالا دیگر کمتر کسی از بین هواداران بارسلونا روی این بازیکن به عنوان ستاره ای تاثیرگذار حساب می کند. دمبله 2 سال قبل و با انتقالی جنجالی با مبلغ هنگفت 105 میلیون یورو از دورتموند راهی نوکمپ شد اما رفتارهای غیرحرفه ای، مصدومیت های متوالی و جنجال های فراوان باعث شد او عملکرد موفقی در تیم جدید خود نداشته باشد.

ستاره جنجالی بارسلونا در تیررس لیورپول

TEAM TALK مدعی شد لیورپول قصد دارد ستاره فرانسوی و جوان بارسا را در تابستان جذب کند. اگرچه اخبار موید آن است که مرسی سایدی ها تمایلی به خریدهای گرانقیمت در تابستان ندارند، اما جذب عثمان دمبله ممکن است نظر آنها را تغییر دهد. به هر حال به نظر می رسد احتمال زیادی مبنی بر جدایی دمبله در تابستان وجود دارد و دیگر کسی در رختکن نوکمپ خواهان حفظ این بازیکن جنجالی نیست.

بعید است بارسلونا تمایلی به فروش دمبله با قیمتی کمتر از رقم خرید داشته باشد اما به هر حال ممکن است با مذاکرات بین دو باشگاه برای این انتقال توافق حاصل شود.

احتمال دیگر، انتقال عثمان دمبله به پاری سن ژرمن است. اگر عزم بارسلونا برای بازگشت نیمار جدی شود، آنگاه شاید این مهاجم فرانسوی به عنوان بخشی از قرارداد ستاره برزیلی راهی پارک دوپرنس شود تا اینگونه رقم پرداختی بارسا به پاری سن ژرمن به طور محوسی کاهش یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .