روزنامه مارکا می‌گوید رئال مادرید در صورت به نتیجه نرسیدن انتقال پل پوگبا، فان دی‌بیک، بازیکن آژاکس را به عنوان جایگزین او جذب خواهد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

روزنامه اسپانیایی مارکا مدعی شد رئال مادرید درحالیکه در حال تلاش برای جذب پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد است اما در صورتیکه این انتقال با موفقیت همراه نشود به جای پوگبا، دانی فان دی‌بیک، پدیده 22ساله آژاکس را جذب خواهد کرد.

رئال به جای پوگبا، ستاره آژاکس را جذب می‌کند؟

مارکا می‌گوید فان دی‌بیک در فصل گذشته با درخشش با پیراهن آژاکس نظر مثبت مدیران رئال را جذب کرده و به دلیل کیفیتی که در رقابتهای فصل گذشته چمپیونزلیگ از خود به نمایش گذاشت در فهرست گزینه‌های نقل و انتقالاتی باشگاه بزرگ اسپانیایی قرار گرفته.

مارکا می‌گوید رئال قصد دارد هر چه سریعتر یک هافبک جدید به سانتیاگو برنابئو منتقل کند اما تلاشها برای انتقال پل پوگبا به گونه‌ای پیش می‌رود که انتقال او به مادرید دست‌کم تا ماه ژوئیه یا اوت ممکن نخواهد بود. به همین علت است که فان دی‌بیک، در حال حاضر محتمل‌ترین گزینه برای رئال به حساب می‌آید.

البته جذب فان دی‌بیک برای رئال ارزان تمام نخواهد شد و مارکا معتقد است قیمت او چیزی حدود 60 میلیون یورو خواهد بود. با اینحال، این به مراتب کمتر از رقم 150 میلیون یورویی‌ای است که منچستریونایتد برای واگذاری پل پوگبا تقاضا کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .