آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی، معتقد است بعد از مدت ها صبر کردن، در زمان مناسبی اتلتیکو مادرید را به مقصد بارسلونا ترک کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 گریزمان که پیش از این باشگاه بارسلونا بر سر قراردادی 5 ساله به توافق رسیده بود، امروز با استفاده از بند آزادسازی 120 میلیون یورویی اش به این باشگاه کاتالانی پیوست.

او که انتظار می رفت در تابستان 2018 به بارسا ملحق شود، به دلیل محرومیت اتلتیکو مادرید از حضور در بازار نقل و انتقالات در این باشگاه ماند و در نهایت در پایان فصل اخیر، با انتشار ویدئویی جدایی اش از باشگاه مادریدی را اعلام کرد.

گریزمان در اواسط فصل گذشته قراردادش را با اتلتیکو مادرید تمدید کرد اما پس از آن بار دیگر اخباری در مورد علاقه مندی او برای رفتن به بارسلونا منتشر شد.

اولین واکنش گریزمان به پیوستن به بارسلونا

او در اولین اظهارنظرش بعد از نهایی شدن انتقالش به بارسا در ویدئویی که در توئیتر منتشر کرد، گفت:" وقتی بچه بودم، پدرم به من یاد داد که قطارها فقط یک بار از راه می رسند. اکنون زمان آن است که یک چالش را در مقصد جدید آغاز کنم. سرانجام مسیر ما به هم رسید. من با همه اراده و تعهدم از پیراهن بارسا دفاع می کنم. اکنون زمان ماست."

این در حالی است که باشگاه اتلتیکو مادرید از نحوه رفتار بارسلونا و گریزمان در این انتقال ناراضی است و بعد از نهایی شدن این انتقال، با انتشار بیانیه ای، آن را زیر سوال برد.

بارسا پیش از پایان فصل قبل مذاکرات با گریزمان را آغاز کرده بود اما تا زمان کاهش بند خرید او، برای نهایی کردن انتقال با اتلتیکو صبر کرد و همین مسئله باعث عصبانیت باشگاه مادریدی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .