تیم پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون و با برنامه ای ویژه و منظم اردوی خود را پشت سر می‌گذارد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ورزش سه و به نقل از ایران ورزشی، اردوی تیم پرسپولیس در اردوگاه گرین پارک ترکیه جدا از وضعیت آب و هوایی در شرایط خوبی برگزار می‌شود. گابریل کالدرون 59 ساله مثل روزهای گذشته بسیار فعال و با انگیزه نشان می‌دهد. مرد آرژانتینی همچون تمام مربیان حرفه‌ای برنامه اردویی‌اش را در اختیار باشگاه قرار داده و بازیکنان می‌دانند تا روز آخر اردو چه ساعاتی تمرین خواهند داشت. البته این احتمال هم وجود دارد که در صورت شرایط خاص آب و هوایی ساعت تمرین تغییر کند. طبق این برنامه، سرخپوشان ۱۲ جلسه تمرین و ۴ بازی تدارکاتی خواهند داشت. دیدار‌های تدارکاتی در دو روز دوشنبه و جمعه هفته آینده در قالب دو بازی ۹۰ دقیقه‌ای پیاپی در هر روز انجام می‌شود. پرسپولیس روز شنبه ۲۲ تیر در دو نوبت و صبح و عصر تمرین می‌کند. تمرین یکشنبه آینده نیز یک جلسه و در نوبت عصر است. تیم برای روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه روزانه دو نوبت تمرین می‌کند.

بازیکنان می‌دانند تا قبل از ساعت 9 باید صبحانه‌شان را خورده و آماده سوار شدن به اتوبوس باشند. از آنجایی که فاصله هتل تا اردوگاه گرین پارک بیشتر از 5 دقیقه نیست بازیکنان فرصت استراحت بعد از صبحانه را دارند. منطقه ییلاقی بخصوص در روزهای مه‌آلود همه را برای ورزش وسوسه می‌کند. ساعت ناهار هم بین 12:30 تا 13 هر روز است. اگر تمرین دو جلسه در روز باشد بازیکنان قبل از ساعت 18 آماده تمرین می‌شوند. اما نکته مهم که در کمتر مربیانی دیده‌ایم آغاز کار کالدرون ساعاتی قبل از شروع تمرین است، به طوری که بازیکنان می‌دانند سرمربی‌شان حدود 90 دقیقه قبل از تمرین با دستیارانش در اردوگاه حضور دارد. یعنی اینکه کالدرون صبحانه را حدود ساعت 7 باید صرف کند. این مدت زمان باعث می‌شود تا آنها درباره شکل تمرین، چیدمان آن و تقسیم وظایف آخرین هماهنگی‌ها را انجام دهند. با اضافه شدن کریم باقری از فردا کادر او کامل می‌شود.

مرد آرژانتینی در جریان تمرینات هم مثل بازیکنان بسیار فعال است. او برخلاف بعضی از همکارانش که از بیرون تمرین را تماشا می‌کنند خودش داخل زمین به‌عنوان یک بازیکن حاضر و هر جا که لازم بداند تمرین را برای بیان نکات فنی لازم متوقف می‌کند. او به همان اندازه که در خارج زمین خوش برخورد است در داخل زمین بسیار فعال نشان می‌دهد. اگر پرسپولیس با همین شرایط روند آماده‌سازی‌اش را پشت سر بگذارد باید منتظر تیمی سرحال و قبراق در لیگ نوزدهم بود و آنجا فقط یک نکته باقی می‌ماند و آن هم بازی‌خوانی کالدرون در جریان بازی است.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .